Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BOYI-DBOYS M4 CQB


Recommended Posts

Witam

 

Chciałbym się nieco dowiedzieć o tej replice. Chodzi mi o to jak sprawuje się w boju i czy jest wytrzymała. Zastanawia mnie także czy ta replika to ta sama broń, czy jakaś inna wersja (u krakmanów i w specshopie w opisach napisane są różne batki, waga). Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Link to post
Share on other sites

Swoją mam od 1,5 roku i jak na razie się trzyma. Od razu po zakupie wymieniłem sprężynę na M120 Systemy i jak do tej pory nic złego z GB się nie dzieje.

Musisz jednak liczyć się z tym, że jeśli będziesz chciał aby ta replika porządnie strzelała, potrzebne będą pewne nakłady finansowe. W stocku niestety kulki latały gdzie chciały, przynajmniej w moim egzemplarzu.

Jeśli masz zamiar sam grzebać w replice, to polecam. Ja od samego początku miałem założenie takie, że cokolwiek będę w replice zmieniał, będę to robił sam. A trochę pozmieniać, popoprawiać trzeba.

Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie za odpowiedź. Hmmm... na początek od razu przy kupnie poprosił bym o zmianę gumki hu. Coś jeszcze trzeba wymienić żeby replika nie sypała kulek gdzie chce? A jak z baterią? stockowa dobrze się spisuje? I jeszcze jedno, Marcin_G kupiłeś w specshopie, czy taiwangunie? Bo widzę, że trochę się różnią.

Edited by Zawodowy_Snajper
Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie za odpowiedź. Hmmm... na początek od razu przy kupnie poprosił bym o zmianę gumki hu. Coś jeszcze trzeba wymienić żeby replika nie sypała kulek gdzie chce? A jak z baterią? stockowa dobrze się spisuje? I jeszcze jedno, Marcin_G kupiłeś w specshopie, czy taiwangunie? Bo widzę, że trochę się różnią.

 

Swoją replikę kupiłem w sklepie w Gdyni. Patrząc na opis to jest taka sama jak w SpecShopie, moja też miała akumulator 8,4V. Gumka, wiadoma sprawa, trzeba wymienić. Akumulator również przydałoby się zmienić na 9,6V na porządnych ogniwach. Na pewno musisz wymienić stockową ładowarkę na ładowarkę mikroprocesorową. Nikt chyba na tym forum nie używa stockowych ładowarek do ładowania akumulatorów, o ile nie jest mikroprocesorowa. 90% szans że załatwisz sobie akumulator. Piszę o tym, bo to też dodatkowy wydatek jaki trzeba ponieść.

Czy masz kupić gietę Cymy czy M4 Boyi, nie wiem. Ja chciałem mieć M4, to mam. Powymieniałem co chciałem i jestem zadowolony :)

 

W linku poniżej opis "Twojej" emki Boyi. Z zewnątrz się różni ale bebechy ma identyczne.

 

http://www.wmasg.pl/pl/armoury/show/60012

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...