Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KHAKI - Endurance Shop (KHAKIShop.pl)


Recommended Posts

Zakupiłem u nich wczoraj buty. Wcześniej dwukrotnie ich odwiedziłem wypytać, podowiadywać się. Obsługa fachowa i sympatyczna, towar sprowadzany dla mnie był już na trzeci dzień, dobry kontakt przez gg, na moją prośbę napisali mi smsa jak dotarła przesyłka. Na dzień dzisiejszy- polecam. Mam nadzieję, że nie będę musiał przekonywać się jaka jest postawa sklepu w sytuacji składania reklamacji :D ale liczę, że równie dobra.

Link to post
Share on other sites

Zamawiałem tam kamizelki, ładownice i inne rzeczy, sklep bardzo fachowo podchodzi do klienta, profesjonaliści w 100%.

Jeden z najlepszych sklepów, z jakim się spotkałem.

Jedynym minusem jest brak sklepu internetowego jak wspomniał kolega wyżej, mam nadzieję że wkrótce się to zmieni :happy:

Link to post
Share on other sites

Plusy:

-fachowa i szybka obsługa

-bardzo dobry kontakt

-spory asortyment (flyye)

 

Minusy:

-odrobinę wyższe ceny od konkurencji

-brak sklepu internetowego (buduje się chyba z pół roku)

-kurier 25zł, brak możliwości wybrania poczty polskiej mimo, że kiedyś taka możliwość była.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Niestety nie byłem w KHAKI SHOP osobiście ale mogę powiedzieć że kontakt mailowy i telefoniczny z obsługa stoi na bardzo wysokim poziomie. Fachowe podejście i doradztwo. Zamówiłem kamizelkę, panel i ładownice - wszystko to marki FLYYE. Jestem w szoku co do jakości wykonania zakupionego przeze mnie oporządzenia które znałem jedynie ze zdjęć z netu. Towar zamówiłem w poniedziałek, kurier pod moimi drzwiami zjawił się we wtorek. Polecam ten sklep i jak kilku moich przedmówców... czekam na wersję on-line!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Odstąpiliśmy dziś od umowy, dostałem zwrot pieniędzy, jestem stuprocentowo zadowolony. Wymagało to w prawdzie dwóch pism i odrobiny łażenia plus lektury różnych przepisów z mojej strony coby wiedzieć konkretnie jakie mam prawa ale sprawa zakończona. Jak będę czegoś z Ich asortymentu potrzebował a nie będzie to dostępne gdzieś indziej pod ręką- na pewno zawitam ponownie. Opinia pozostaje pozytywna!

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

Sklep bardzo dobry, polecam. Fachowa obsługa, konkretny towar i co najlepsze - sklep z wielkimi perspektywami i wieloma ciekawymi pomysłami. Właśnie im powierzyłem pomalowanie mojej M4 a efekty poniżej:

103.jpg

102.jpg

100.jpg

 

 

Panowie malują krylonem, ceny malowania wahają się od 70 - 100 zł w zależności od ilości farb i skomplikowania wzoru. Powyższe malowanie miało pasować do multicama i jak widać prezentuje się bardzo dobrze. Bardzo serdecznie polecam, pozdrawiam sklep i życzę powodzenia ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...