Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Parasnajperka do 800 zl


Recommended Posts

Witam!

Jestem zainteresowany kupnem repliki lecz nadal nie moge sie zdecydowac ktora kupic dlatego pisze tutaj aby sie dowiedziec jaka replika do 800 zl nadaje sie najlepiej na parasnajperke. Oczekuje odpowiedzi od ludzi ktorzy dana replike mieli w rece i widzieli jak sie sprawuje:).

Z gory dziekuje.

Link to post
Share on other sites

Parasnapkę da się zrobić prawie ze wszystkiego :P Osobiście poleciłbym kupienie ci jakiejś używanej eserki boyia, albo czegoś pochodnego od boyia ( AK, PJ ) w dobrym stanie i sukcesywne wymienianie części. Tylko uwaga, bo gotowa SR25 z całym szpejem może sporo ważyć.

 

Pozdrawiam

Tolek

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z przedmówcą :)

Parasnajpę można zrobić z dowolnej repliki, no prawie. Ale to jest ASG, wszystko można dobrać :).

Jednak nie z każdej powinno się robić.

 

Sam robiłem (próbowałem robić) z hk416, lufę już przedłużyłem do 590mm, tłok zmieniłem, spring m130, gumka zmieniona, bore up kupiony, poszedł szkielet. Okazało się że włożyłem samo zło (BU DF). Wymieniłem szkielet, sprzedając bore upa- może zaskakujące, ale musiałem włożyć stokowy zespół cylindra. I na tym się skończyło.

Później już chyba standardowo, miałem m9 xswat czy coś :), ze dwie l96 od AGM, l96 od wella, m14 AGM. Próby jakiegoś tuningu wychodziły na marne, a to się nie dało w przypadku l96 AGM, a to kasy brak, i wszystko co wyżej poszło w sprzedaż.

Następnie sr25 kupiona bardzo tanio z lunetą, bipodem, batką FF-500zł. Pomyślałem świetna baza pod tuning, szkielet wg opinii na forum trzyma spokojnie m150, części dostępne. Skończyło się po próbie skompletowania bore upa do tego, i kupnie komory KA. Oczywiście SR sprzedałem.

 

Zabawy ze zrobieniem czegoś takiego jest, szczególnie jeżeli chcesz to zrobić na szybko. Jeżeli się na tym nie znasz, to też ktoś musi to poskładać. A do tych 800 złotych będziesz musiał dołożyć drugie tyle, z tym że nadal się musisz liczyć że może Ci następna część paść, i później jeszcze coś :).

Ale potwierdzę, że najtaniej wyjdzie zrobienie sr, ew. czegoś z gb v3 który jest wytrzymalszy, i być może będzie mniej awaryjny. No i zależy jaką (sz)moc chciałbyś uzyskać ;)

Link to post
Share on other sites

Ma to być "parasnajperka" więc do uzyskania dobrych osiągów wydasz sporą sumę pieniędzy. Myśle, że najlepszą repliką jest ta, która jest dla Ciebie wygodna. Jaki jest sens wydać 1500zl w tuning by okazało się, że inna replika Ci "bardziej leży"?

 

Przejdź się po strzelankach, pomacaj repliki, wybierz swój typ. Później poszukaj jacy producenci robią ten typ repliki, zobacz które mieszczą się w Twoim budżecie, poczytaj o nich na forum i kup tą, która ma najwięcej odpowiadających Ci zalet. Według mnie najważniejsze to wygoda, tego nie zmienisz tak jak silnika czy zębatek.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...