Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam ostatnio do Gb włożyłem łożyskowaną prowadnicę sprężyny wraz z tłokiem King Armsa i ładnie wszystko przykręciłem.

Problem polega na tym, że gdy biorę na SEMI to kałach strzeli ale spust jest cofnięty i muszę go palcem w strone magazynka odepchać.

Problemu nie ma na trybie AUTO.

 

Wie ktoś o co może chodzić?

Link to post
Share on other sites

Rozlozylem ponownie i wszystko śmiga, skręcony na AUTO strzela dobrze a na SEMI spust cyka i czasami jest coś takiego ze spust jest dobrze to nic sie nie dzieje dopiero jak przełącze na AUTO i ponownie na SEMI to strzeli.

Co może być nie tak?

Link to post
Share on other sites

Problem, może tkwić w kostce stykowej, a dokładniej w tym ruchomym elemencie (nazwijmy go stycznikiem), który po naciśnięciu spustu zamyka obwód. Najprawdopodobniej coś go "podbija" w górę, co powoduje że nie wraca na swoje miejsce i ruchoma cześć spustu go po prostu nie "łapie". Przez co cały zespół spustowy nie cofa się.

Edited by Maciej0011
Link to post
Share on other sites

chodzi oto, że dla tej sprężynki nie jest wszystko jedno jak sie ja założy.

ten filmik pokazuje jak ona ma leżeć, niestety na v2 ale widać, 0:35s i patrzysz na tą skrężynkę co on ją kombinerkami smyra, jeśli założysz ja na odwrót to palec stykowy będzie ci zeskakiwał. Mam nadzieje, że pomogłem

up@ Jeśli on tego nie zmieniał na nowe to musi być ok ale źle założone.

 

edyt: w tym filmie co podałem dodatkowo od 4:50 widać, jak on ją zaklada

Edited by zaki123
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...