Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki tłumik do Ak-47 CM 028?


Recommended Posts

Tak jak w temacie. Jaki tłumik polecacie ? (Jakie rymy)

 

 

@Edit:

 

Nie będę pisał setek tematów, i robił bałaganu i spytam tutaj. Jakiego typu i jaki (model) pasa nośnego polecacie ?

Edited by Minax
Link to post
Share on other sites

Taki, który Ci się podoba...

 

Dobrze, że mamy na forum takich ludzi jak ty, bez których nie było by sensownych odpowiedzi.

 

Może i pytanie nie było sprecyzowane, ale zawsze warto normalnie odpowiedzieć.

Link to post
Share on other sites

Wg mnie do ak, jedynie pasuje(pod względem wizualnym PBS-1. Co do pasów. Jeżeli chcesz go nosić jako pasek do spodni, polecam zwykły BDU belt od flyye, jeżeli chcesz mieć coś na biodrach pod kamizelką, to weź BLS belt, również od flyye

Link to post
Share on other sites

Wg mnie do ak, jedynie pasuje(pod względem wizualnym PBS-1. Co do pasów. Jeżeli chcesz go nosić jako pasek do spodni, polecam zwykły BDU belt od flyye, jeżeli chcesz mieć coś na biodrach pod kamizelką, to weź BLS belt, również od flyye

Kolega pytał o pas nośny, a nie pas oporządzeniowy :happy:

Nie słuchaj i nie kupuj tego parcianego dziadostwa. Polecam gorąco np pasy Orkana, 2/3 punktowy w zależności od Twoich preferencji: http://www.orkan.sklepna5.pl/

Link to post
Share on other sites

Dobrze, że mamy na forum takich ludzi jak ty, bez których nie było by sensownych odpowiedzi.

 

Może i pytanie nie było sprecyzowane, ale zawsze warto normalnie odpowiedzieć.

 

A my wręcz kochamy gości co niewiedzą czego sami chcą, nie mają własnego gustu. A wyjątkowo ciężka dupa nie pozwala samemu poszukać.

Odpowiedż Didizip jest jedyną słuszną odpowiedzią na zadane pytanie.

Link to post
Share on other sites

A my wręcz kochamy gości co niewiedzą czego sami chcą, nie mają własnego gustu. A wyjątkowo ciężka dupa nie pozwala samemu poszukać.

Odpowiedż Didizip jest jedyną słuszną odpowiedzią na zadane pytanie.

 

Super. Jak dla mnie były tu lepsze odpowiedzi. Forum jest właśnie po to, żeby pytać.

 

 

Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...