Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Najczęstszy scenariusz jaki przeprowadzamy na naszych strzelankach :biggrin:

dwie drużyny

zwykle:

4 osoby + zakładnik [sPECNAZ]

2 snajperów [sEAL]

Zbudowałem dwa duże hummery(osadzony na kółkach szkielet drewniany - a cała obudowa z tektury ) napędzany siłą nóg prawie wszystkich obecnych w pojazdach graczy :wink: jedynie strzelec z M4 kwa ma wolne xD... w środku siedzi zakładnik[sEAL] (dobrze związany z przyczepionym w czterech miejscach na ciele ''C4' '(atrapa ładunku z woreczkiem z wodą), a w drugim aucie przewożone są zwykłe kulki bb 2000sztuk.

A o to jak ma przebiegać rozgrywka;

- dwóch snajperów jeden z L96(to ja :happy: ) drugi- obserwator z EBR-em podczas kiedy [sPECNAZ] związuje zakładnika i przygotowuje konwój my chowamy się na lesistym wzniesieniu 15m n.p.m, ok.100m od konwoju.

-konwój wyrusza w drogę a my mamy wyeliminować graczy wroga w taki sposób aby przez przypadek nie ''zdetonować'' C4 lub aby zakładnik nie został''stracony''

-jeżeli zakładnik zostanie trafiony przez jaką kolwiek kulkę to obie drużyny przegrywają.

-zadaniem [sPECNAZU]jest dotarcie do określonego celu z zakładnikiem chyba że zostanie jeden żywy gracz [sPECNAZU] to ma on prawo na wyeliminowanie zakładnika przez strzelenie mu !!!idealnie!!! w C4 (a snajperzy muszą wtedy temu zapobiec)

+ wygrana drużyna otrzymuje kulki z hummera na kolejną rozgrywkę :cool:

Ja bardzo lubię takie rozgrywki :icon_biggrin: Polecam choć jest przy przygotowaniu tego wszystkiego jakis 1 dzien pracy.

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze mam 16lat więc dzidziusiem nie jestem a po drugie taka zabawa jest dla bardziej kreatywnych ludzi niż ty bo zapewne sam byś nie zbudował żadnego pojazdu i brał najprostsze scenariusze czyli sie nawalał z kolezkmi w TDeathmach. Kreatywności chłopie!! W dodatku mo ze ci sie on nie podobać, ja tylko sie chciałem podzielić z graczami Asg którzy mają talent i chęci do zabawy wymagającej trochę trudu. Jakie to irytujące :dry: ........................ I więcej mi nie pisać tych żałosnych tekstów...

 

Dżizus...

x+alt...

Link to post
Share on other sites

I jeszcze Wam się to nie znudziło? Ile razy można go zagrać: 5-10? Ciągle ci sami ludzie w tych samych miejscach robią to samo. Rozumiem, że jest was iluśtam, ale czy nie możnaby się dogadać z jakąś inną ekipą i pograć w więcej ludzi by zadania dla poszczególnych grczy czasem się zmieniały?

Napisałem w swoim życiu już kilka udanych scenariuszy i zawsze najważniejsze są dla mnie uwagi uczestników, zwłaszcza tych z większym stażem airsoftowym, odrobinę pokory kolego.

A samo przygotowanie "fantów" - wiadomo urozmaica rozgrywkę - ale to nie wszystko.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

''poniżej przedstawiam założenia do scenariusza całodziennej imprezy airsoftowej'' tak rozpoczyna sie scanario który w linku podał mi ruffin-89 jest oczywiście 100 razy lepszy od mojego . Ale zauważcie kurde że ja nie robie scenariusza na jakąś impreze airsoftową tylko na jedną rozgrywkę na 40 min !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a POZATYM gramy w CTF, TD, OnlySnipe itd. podałem to tylko dla urozmaicenia, A skąd do cholery miałbym wziąć kase na to wszystko,(smaochody, ładunki wybuchowe, mosty do wysadzania, organizatorów, ognisko.......) JA MAM 16LAT!!!! co bede kłamał 15. jAK na mój wiek to najlepszy scenariusz jaki przeprowadzaliśmy!!!

Link to post
Share on other sites

A skąd do cholery miałbym wziąć kase na to wszystko,(smaochody, ładunki wybuchowe, mosty do wysadzania, organizatorów, ognisko.......) JA MAM 16LAT!!!! co bede kłamał 15.

Zauważ że ten dział nie jest aby się pochwalić jakie wspaniałe scenariusze odgrywacie, tylko żeby przedstawić propozycje fajnego scenariusza który można rozegrać.

Dżizus...
Po pierwsze mam 16lat więc dzidziusiem nie jestem

:bialaflaga:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...