Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zacięcia w komorze CA36


Recommended Posts

Witam, jestem posiadaczem CA36 od około roku, replika wielokrotnie rozbierana z wymienionymi bebechami. Co kilkadziesiąt strzałów następuje zacięcie kulki w komorze hop-up, gumki były wymieniane wielokrotnie, właśnie założyłem nową, a i tak zacięcia występują. Myślałem, że może dysza za mało się cofa i "coś się dzieje" jednak po wymianie zjechanego popychacza dyszy problem nadal występuje. W komorze zwykłej jak i uszczelnionej teflonem zacięcia występują. Lufa z gumką jest wysunięta do przodu na tyle na ile pozwala zatrzask montowany na lufie przy hopie.

Montował ktoś bez tej blokady? Czy lufa będzie leciała lekko do przodu/do tyłu?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Właśnie sobie przypomniałem, że zacięcia zaczęły występować gdy dystanser wymieniłem na typ H Madbulla, jednak zamiana z powrotem na zwykły nie przyniosła, żadnego efektu. Zacięcia nadal występują. Kulki to Guardery albo G&G.

Link to post
Share on other sites

Masz zacięcia kulek tak że nie wylatują one z lufy czy masz puste strzały kiedy to nie podaje kulki? Może za bardzo dokręcasz hopka a ten blokuje się i nie wraca do wcześniejszego położenia. Ewentualnie spróbuj wywalić dystanser a najlepiej przed tym zwróć uwagę na krawędzie komory i dyszę czy nie maja otarć o siebie, może dysza czasem się zatnie i nie dopchnie kulki do końca puszczając powietrze bokami.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...