Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika z komisu.


Recommended Posts

Rób co chcesz, jedni powiedzą żebyś kupił drudzy żebyś nie brał, ja odradzam zakupu gdyż wg mnie replika jak na gb v.2 ma za duży przebieg. Poza tym użytkownik ma poniżej 10 postów co nie świadczy o nim najlepiej.

Bez przesady. Nie zawsze ilość postów świadczy o użytkowniku. Mogło być tak, że założył konto tylko dla sprzedaży repliki w komisie. Zawsze można poprosić o wystawienie aukcji na Allegro.

Link to post
Share on other sites

Tak wiem. Nie ma eMki do 1000 zł. Ale wymóg drużyny nakazuje zakup M4. Jednak nie stać mnie na eMkke KWA, G&P, czy ICS. Boyi eMki nie chcę, bo kilka widziałem i nie są zbyt dobre. Wyczytałem, że jedyne sensowne firmy to JG i A&K. Co powiecie na tę eMkę? http://gunfire.pl/product-pol-1152194755-Replika-karabinu-szturmowego-M4-RIS.html

 

Zakup M4, czy zakup repliki na magazynki STANAG? Jeśli to pierwsze - umarł w butach, jeśli drugie, jest pewne pole do manewru.

 

 

Swoją szosą nigdy nie potrafiłem zrozumieć ekip stawiających wymóg unifikacji replik... :huh: u nas każdy biega z tym, z czym mu wygodnie. W związku z czym eMki w ekipie były... trzy, kałachów chyba z pięć, a najbardzoej rozpowszechnioną i zunifikowaną repliką był (i jest do dzisiaj :happy: ) sprężynowy Mossberg AGM :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...