Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AKM cyma czy AK47 TM


Recommended Posts

czym różni się gearbox v2, od np v3 ,czy v7 ?

Konstrukcją. Ze względu na różny wygląd (np. M16 różni się od AK, albo bardziej kontrastowy przykład - P90 (V6)) do różnych replik pasują różne wersje gearboxów. Emki mają V2 i nie wsadzisz tam V3, a kałachy mają V3 i nie wsadzisz tam V2.

 

V2 i V3 to najbardziej popularne gearboxy. Z tego powodu dostaniesz do nich najwięcej części.

 

Ogólnie wykonanie,osiągi,trwałość.Słyszałem ,że lepiej od icsa mke kupić

E, różnie to bywa. Ale mnie nie słuchaj, ludzie mówią, że jestem zboczony na punkcie chińskich replik.

 

Ogólnie - wykonanie będzie lepsze w emce, osiągi w stocku lepsze w AK, a trwałość - raczej lepsza w emce, choć różne rzeczy widywałem.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Ja słyszałem że chinole są gorzej spasowane itp, co daje mniejszy zasięg przy większej ilości fps ( w stocku).

Nie jest to regułą, ale owszem - często się to sprawdza, zwłaszcza w przypadku emek. No i nie tyle mniejszy zasięg, co porównywalny, ale tu już zależy konkretnie od repliki. Natomiast repliki serii G, albo chociażby AK - często są przez chińczyków robione na tyle dobrze, że niewiele odstają od markowych produktów, a osiągami bardzo często je przewyższają. Ale to jest temat co najmniej na magisterkę ;). Jeśli chcesz poczytać więcej opinii na ten temat, to prześledź sobie ten temat:

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/52682-markowe-produkty-a-fps/

Zwracaj tam uwagę na datę postów, ponieważ zarówno repliki markowe jak i chińskie na przestrzeni lat poszły do przodu.

 

A odnośnie tej emki ICSa - jest to oczywiście dobry zakup. Pod warunkiem, że w grę wchodzi jedynie "pełna wersja", a nie Universal.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

A odnośnie tej emki ICSa - jest to oczywiście dobry zakup. Pod warunkiem, że w grę wchodzi jedynie "pełna wersja", a nie Universal. - Odnośnie tego,jest to ta emka za 999 zł :) Jest poprostu piękna i wiele osób mówi że dobra :). Czy jest lepsze połączenie ? Owszem podobają mi się ak, ale cymka ma dobre bebechy , a dboys wykonanie.Połączenie byłoby super.Mka (z tego co słyszałem) ma obie te żeczy, i nie jest chińska :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...