Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam . mam problem z owa replika a dokladniej . jakos w kwietniu towarzyszyla mi na strzelance po powrocie do domu wyczyscilem i przesmarowalem i ja polozylem w miejscu gdzie oczekuje na kolejna misje . Dzis chcialem sobie postrzelac i zorientowalem sie ze : po zaladowaniu do magazynka typu low cap okolo 5-6 sztuk kulek 0.36 i po wystrzeleniu 2-3 sztuk i ponownym naciagnieciu sprezyny replika oddaje suchy strzal a w komorze znajduje sie kukla ktora nie zostala wprowadzona do komory nabojowej . Orientujecie sie co moze byc przyczyna tej wady? dodam ze magazynki formy A&k w miare nowe [ byly na 2 strzelankach zaladowane do pelna a po powrocie rozstaly rozpestkowane z ammo ] . Z gory dzieki i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Zobacz czy ci coś w środku nie blokuje.A magi naładuj np.10 kulkami i zwolnij blokade (przed wystrzeleniem kulek gdy mag nie jest w replice)i patrz czy wszystkie kulki zostaną wystrzelone.

Edited by KubaK
Link to post
Share on other sites

Ale czekaj, czekaj. Co masz na myśli mówiąc:

zaladowalem do pelna i jest to samo

a) magazynek przestaje podawać kulki po około 2-3 strzałach?

b) magazynek przestaje podawać kulki, gdy zostają w nim 2-4 kulki?

 

Jeśli odpowiedź to B, to wiedz, że jest to normalne w magazynkach tego typu, że parę ostatnich kulek nie da się wystrzelić (nie obracając repliki do góry magiem). Jest to spowodowane długością popychacza kulek.

Link to post
Share on other sites

W przypadku odpowiedzi A byłoby to dość dziwne zjawisko. Wtedy obstawiałbym zacinkę kulek w magu, ale byłoby to tym dziwniejsze, że nawet mid-capy od A&K nie mają problemów z kulkami powszechnie uchodzącymi za zacinające się (P&J Premium).

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...