Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hełm pasujący do gogli


Recommended Posts

Postanowiłem kupić gogle ochronne

http://www.taiwangun.com/wyposazenie_taktyczne_gogle_okulary/gogle_taktyczne_typ_desert_locust-coyote_acm-440.html

 

I szukam hełmu który zasłania uszy, i który pasuje do tych gogli.

Myślałem o tym:

http://www.taiwangun.com/wyposazenie_taktyczne_helmy_ochrona/replika_helmu_mich2000_coyote_a_c_m-1674.html

 

Będzie pasować? Jeśli nie, to podajcie mi jakiś Hełm do 100 zł który pasuje i jest w miarę lekki.

 

Z góry dzięki

Link to post
Share on other sites

A ja bym nie kupował tych gogli. Czemu? Jak każdy chiński produkt nie posiadają Zadnych atestów i certyfikatów bezpieczeństwa. I trzeba być idiotą (bezurazy nie czepiam się do nikogo osobiście) żeby dla paru groszy zrezygnować z właściwego zabezpieczenia oczu.

Link to post
Share on other sites

Dzięki wszystkim :) .

Arend, nie rezygnuję dla paru groszy, po prostu mam kolegę (14 lat) który używa tych gogli i ponoć dobrze się sprawują, i tyle ;).

 

A wiecie może czy na taiwangun'ie są jakieś gogle warte polecenia? Bo wszystkie są opisane tak samo i już sam się w tym sklepie gubię :P

Edited by Kubaa_san
Link to post
Share on other sites

Kulki się nie boję, zwyczajnie wole nie wychodzić z walki z wybitymi zębami, i jeszcze rodzice nalegają (mam 13 lat jakby co). Dlatego szukam grubego materiału albo lekkiej maski która nie utrudnia celowania z celownika mechanicznego.

 

I jeszcze ten hełm który proponowałem nadaje się do reko U.S. Army? (rangers)

Edited by Kubaa_san
Link to post
Share on other sites

Może moja wypowiedź zostanie skrytykowana ale...

 

Moje zdanie jest takie jak Ci się podobają te gogle to kup na pewno będą dobrze pasowały do tego hełmu. Sam mam taki hełm i gogle o praktycznie identycznym kształcie.

A właśnie co do gogli. Zależy w gdzie się będziesz strzelał i z kim. Jak się nie będziesz strzelał w budynku z gościami co mają repliki po 600fps to w zupełności się nadadzą. Ja też mam gogle (może ciut droższe od tych) ale bez żadnego atestu. Dostałem już nie raz w nie i nic mi się nie stało. Takie gogle wytrzymią spokojnie stzał z 500 fps z bliska. Osobiście testowałem nie jedną sztukę gogli czy okularów z "tańszej półki" bez atestów. Ale to jest tylko moje zdanie i opinia każdy robi jak uważa.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

To nie tak idzie. Gogle z atestem napewno wytrzymają tyle ile stoi w ateście. Gogle bez atestu nie wiadomo wogule ile wytrzymają. Jedna para może wytrzymać 700 fps inna sztuka z tej samej serii nie wytrzyma 300. To loteria. Czy warta zdrowia?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...