Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hock36

Użytkownik
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

 1. cbś lata jeszcze z MP5 A3/5 TLF? doszukać się nie mogę. ZOS CBŚ już całkowicie przeszedł na 416?
 2. Czy ja wiem czy ciekawe ... BOA. NFM Trym. Co do tamtego - wiem, że to nie to. To było wtrącenie a propos MBAV ...
 3. Nie mogę edytować... http://www.policja.pl/dokumenty/zalaczniki/1/1-121528.jpg Tego bym się nie spodziewał - MBAV. W RG bodajże.
 4. JPC to to nie jest na 100%. Masz więcej zdjęć tego gościa? Gdzieś mi dzwoni, ale gdzie to nie wiem ...
 5. Panowie ze SPAPu Szczecin przerzucili się na zielone ciuszki? http://www.policja.pl/pol/aktualnosci/99968,Cwiczenia-antyterrorystow-w-centrum-handlowym.html 0:04 i 1:39 chociażby. Widać charakterystyczne naszywki z rekinem. Ktoś coś wie na temat tych ciuchów? Czyżby Currahee?
 6. Teraz coraz rzadziej spotykane są biodrowe molle. A pasa z comfort padem jeszcze nie widziałem. Najpewniejszą opcją jest po prostu rescue belt.
 7. Pytanie czy na pierwszym zdjęciu to MARSOC? Na drugim chyba tak (?)
 8. Wiecie może, od kiedy zaczęły się przewijać te combaty w Multicamie? Rozumiem, że do teraźniejszości.
 9. Pierwsze zdanie tylko odpowiada na moje pytanie :icon_lol: Pisząc ACU miałem na myśli Multicama :icon_smile: Sorki, źle ułożyłem pytanie. No teraz najczęściej spotykaną konfiguracją jest jest chyba Combat Shirt i spodnie BDU, prawda? Mowa o woodlandzie.
 10. Dokładnie tak, więc Oakley'e sobie odpuść.Jeśli masz jednak ciśnienie to chyba kolor obojętny (?) Cofając się troszkę, tak dla pewności - MARSOC nosi Muliticam Crye'a Combaty? ACU też czy tylko Combaty? Która generacja? Dla potwierdzenia mogę prosić jakieś fotki?
×
×
 • Create New...