Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SYSTEMA czy Karabin wyborowy?


Recommended Posts

Witam,

 

Po pewnym czasie zbierania oszczędności, zbliża się czas wymiany repliki na lepszą. Teraz tylko pojawia się trudne pytanie: co jest lepiej kupić? Przede wszystkim interesuje mnie zasięg, celność i powtarzalność strzałów. Nie wiem czy lepiej kupić karabin wyborowy G&P i go stuningować, czy kupić karabin szturmowy SYSTEMY. Co ma lepsze osiągi waszym zdaniem?

Link to post
Share on other sites

Jak już koniecznie chcesz AEGa to weź raczej SR-25 od G&P + pełen tuning u jakiegoś fachowca. Systema się wg mnie nie nadaje, choć widziałem filmiki ASG Shopu, w której wersja z najmocniejszym cylindrem strzela w cel na odległości 70m. A nie zastanawiałeś się nad jakimś karabinem sprężynowym, bądź gazowym? Mają większy potencjał do takich zastosowań :wink:

Link to post
Share on other sites

Rozpatruję właśnie wszystkie "za" i "przeciw" w tej sprawie. Myślałem też o sprężynie, ale raczej nie o gazowym. Cena gazu by mnie zabiła (nie mam gdzie napełniać propanu w butlach).

 

Z tego co wiem, to SYSTEMA nie psuje się często, a i tak jest na nią gwarancja (poprawcie mnie, jeśli się mylę). O ile nie rozkręcę jej gearboxa na części pierwsze, to powinna posłużyć. Niemniej zdaję sobie z tego sprawę z kosztami naprawy pozagwarancyjnej.

 

Jak jest natomiast z kosztami eksploatacji? Czy kupienie samego karabinu wystarczy (tzn czy wszystko co potrzebne jest w komplecie), czy trzeba osobno dokupić akumulator, ładowarkę, magi i tego typu sprzęt?

 

Myślałem właśnie o tym SR-25 od G&P i to tą replikę chciałem przyrównać z SYSTEMĄ. Dlaczego natomiast mówi się, że sprężyny lepiej nadają się do tego typu celu (snajperka)?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...