Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Jestem posiadaczem CYMY 0.28 z gearboxem od 0.36. Mam z nim kilka problemów.

 

1. Tryby ognia. Czy to wina przerywacza, okablowania, selektora czy silnika, gdy strzelam na "pojedynczym" robi pełen cykl i kiedy puszczam spust robi 1/4 następnego cyklu. Na auto tak samo

 

2. Wymieniłem koszyk silnika. Po kilku strzałach naciąga sprężynę (silnik) i nie może strzelić, dopiero po kilku pociągnięciach za spust działa z powrotem. Stawiam na zbyt duży docisk.

 

3. Jakim smarem mogę smarować zębatki, łożyska itd, oprócz teflonowego czy silikonowego? Nigdy nie smarowałem repliki.

 

 

 

Poza tym nie wiem czy przerywacz jest dość sztywny. W którą stronę mam go docisnąć żeby było dobrze?

Link to post
Share on other sites

Co do dwójki to może też być, o ile rozbierałeś gb już, odwrotnie założona sprężynka na palcu stykowym.

Co do smarów to różne rzeczy różni ludzie stosują. Czym można? ano smarami o dużej lepkości (czyli potocznie gęstymi) żeby nie spadał z zębatek bo one jednak się szybko kręcą. Więc czy? ja np Łt43, sylikonowym lub wazeliną, zależnie od tego co mam bliżej :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...