Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 lub M16 Tokyo Marui 800 - 1300 zł


Recommended Posts

Heptacz odpowiedział na to oc chciałem usłyszeć, dzięki.

BTW myślałem nad tą repliką http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_gbb_karabiny/a_w_s_s_we-m16a3_hard_kick_gas_blowback_type-1633.html

Z góry zaściśle to nie jest moja 1 tylko 3 replika, wiem że gaziak kosztuje ale zależy mi na :

-Systemie GBB (najlepiej hard kick)

-Metalowy korpus (jakieś zabezpieczenie)

-Liczba fps (dzięki regulacji ciśnienia gazu moge mieć i 400 i 500 fps)

-Zależy mi na dużej wadze (lubie czuć broń)

-System GBB hard kick sprawia że nie ma skupienia (realizm)

-Real cap (realizm)

Link to post
Share on other sites

-Systemie GBB (najlepiej hard kick)

-Metalowy korpus (jakieś zabezpieczenie)

-Liczba fps (dzięki regulacji ciśnienia gazu moge mieć i 400 i 500 fps)

-Zależy mi na dużej wadze (lubie czuć broń)

-System GBB hard kick sprawia że nie ma skupienia (realizm)

-Real cap (realizm)

Repliki WE nie są ciężkie. Szybciej się zmęczysz i znudzisz ślęczeniem nad repliką. Potrzebne są narzędzia i to cała masa narzędzi, żeby utrzymywać replikę w stanie używalnym - zwłaszcza cieknące magazynki. Potrzeba dużo cierpliwości. CO2 nie jest złotym środkiem na niskie temperatury. WE przy używaniu CO2 wymaga wymiany zespołu spustowego na stalowy z Ra-Tech. Do tego nowego hop up na Stinger i lufy precyzyjnej. Zakup samej repliki to dopiero początek wydatków. Takie zabawki są dla ludzi ze stałym źródłem dochodu, a nie kieszonkowym. Głównie chodzi o zakup części wymiennych, które się zużywają, zakup gazu, kapsuł CO2 itd itd itd. Jak chcesz to kup, ale będziesz żałował i to wcześniej niż później.

Link to post
Share on other sites

Heptacz odpowiedział na to oc chciałem usłyszeć, dzięki.

BTW myślałem nad tą repliką http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_gbb_karabiny/a_w_s_s_we-m16a3_hard_kick_gas_blowback_type-1633.html

Jak masz za dużo pieniędzy to bierz WE, więcej będziesz dłubał niż strzelał (przynajmniej na początku, zanim wymienisz większość bebechów na te od Ra-Tech). Jeśli już chcesz emkę GBB to zastanów się nad KJW/Tanio Koba. Dobrze strzela "prosto z pudełka", magazynki nie ciekną i jest stosunkowo bezawaryjna.

Link to post
Share on other sites

Bowiem nie znam sie jeszcze na tych wszystkich bajerach i nie mam duszy mechanika to mam pytanie :

wiem już aby szukać replik KJW/Tanio Koba ale poza tym nie rozumiem

(przynajmniej na początku, zanim wymienisz większość bebechów na te od Ra-Tech).

Byłbym wdzięczny o wyjaśnienie albo podpowiedź gdzie sie takich rzeczy dowiem :p

Link to post
Share on other sites
Byłbym wdzięczny o wyjaśnienie albo podpowiedź gdzie sie takich rzeczy dowiem :p

Dział: GAZOWE

 

Ja nie rozumiem, kilka osób odradza Ci ten sprzęt, a ty dalej swoje. Może jak się przejedziesz na tym, to zobaczysz, że inni mieli rację i warto było ich posłuchać.

O repliki gazowe trzeba umieć dbać. Musisz je regularnie smarować, czyścić itd. Ten "odrzut" w tych zabawkach jest zaledwie małym ułamkiem prawdziwego odrzutu broni (nie mówię tu o AK, lecz np. LR-300, który jak na karabin szturmowy bardzo mały odrzut posiada).

Link to post
Share on other sites
Ja nie rozumiem, kilka osób odradza Ci ten sprzęt, a ty dalej swoje. Może jak się przejedziesz na tym, to zobaczysz, że inni mieli rację i warto było ich posłuchać.

Niie ide w zaparte bo szukam też innych i znalazłem taki : http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_320&products_id=5732&name=Tanio_Koba_-_KJ_-_M4_Gas_Blow_Back

Co sądzicie

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...