Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Hi

ostatnio kupiłem sobie M14 AGM (MP008) z zamiarem jej rozbudowy.

Plastikowe jest jedynie łoże i osłona nad lufą (montaż scout o ile się nie mylę).

Aktualnie jest totalna fabryka i ma chyba 350 fps ale chciałbym ją stuningować - poprawić zasięg i skupienie, powtarzalność strzałów.

Napisałem do pewnego sklepu asg z rudy śląskiej z pytaniem o tuning ale napisali, że chińskich replik nie tuningują.

 

Moje pytanie: czy ta replika faktycznie jest ch warta jeśli chodzi o tuning czy moge śmiało próbować?

Pytanie drugie: czy ktoś tuningował taką replikę/inną m14, jeśli tak to jakich części użył i ile mniej więcej fps wynosi?

 

dzięki

Link to post
Share on other sites

widziałem tamten temat ale nie tyczy się on konkretnie repliki agm i mojego pytania - czy ona jest aż tak beznadziejna?

 

poza tym jeśli na prawde uważasz, że ten temat tak naruszył równowagę na forum to proszę moderatora o zamknięcie/usunięcie ale i tak pozostane bez odpowiedzi na moje pytanie i pewnie będę musiał dzwonić do jakiegoś serwisu albo popytać znajomego który organizuje imprezy asg i sam tuninguje repliki.

 

no trudno. forum to nie miejsce by pytać tylko żeby czytać

Link to post
Share on other sites

Tak, forum to miejsce, gdzie NAJPIERW SIĘ CZYTA, a dopiero, gdy nie znajdzie się odpowiedzi - PYTA. Dziękujemy, że to do Ciebie dotarło :)

 

A odpowiedź jest w wielu tematach, sam mam m14 (na szczęście G&G) i przynajmniej raz wieszałem na AGM psy. Ergo - odpowiedź JEST, ale ktoś jest zbyt leniwy, by poszukać.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

ALE kolega założył temat o tuningu m14 AGM a nie m14 CYMY. Owszem są w tamtym temacie porównania ale nie jest to temat o m14 AGM.

Nie szukam tuningu i częśći do m14 Cymy bo każda replika przyjmie te częśći inaczej.W tamtym temacie piszą że cyma lepsza ale nie piszą żę agm jest beznadziejne pod tuning...

Edited by LastSniper
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...