Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Seriale o tematyce militarnej w TV


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiem że Act of Valor nie jest serialem, więc pytanie lekko nie na temat, niemniej jednak interesuje mnie to, czy film ten będzie miał swoją premierę również w polsce. Wujek Google nie wie.

Światowa premiera jest bodajże 17 lutego aczkolwiek ja nic nie słyszałem o polskiej. Być może będzie (i jeśli tak to na pewno ze sporym, może nawet kilkumiesięcznym) opóźnieniem...

Trzeba polować na informacje - Internet, plakaty, billboard...

 

Poniżej trailer - zapowiada się dobry film.

Edited by Ecek
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Wstawiam nową, uaktualnioną o parę pozycji listę:

- Historia Orężą (Weaponology), 2 sezony, Discovery World

- Bron Przyszłości (Future Weapons), 3 sezony, Discovery World

- Śmiertelne Ślicznotki (Tales of the Gun), History

- Broń Doskonała (Ultimate Weapons), 10 odcinków, Discovery

- Rekrut, TVN Turbo

- Rekrut: Konfrontacja, TVN Turbo

- Wystrzałowy Biznes (Sons of Guns), Discovery

- Selekcja (tu jest tego sporo i sam się w tym nie łapie, ale pamiętam jak coś takiego w TV kiedyś leciało)

- Maszyny na linii ognia (Frontline Battle Machines with Mike Brewer), Discovery

- Morderczy Poligon (Surviving the Cut), 2 sezony, Discovery

- Elitarne Służby Specjalne (Chris Ryan's Elite World Cops), 7 odcinków, Discovery

- "Ross Kemp in Afghanistan" - 5 odcinków (2008)

- "Ross Kemp: Return to Afghanistan" - 5 odcinków (2009)

- Broń bojowa (Weapons of Combat)

- Pierwsza Dziesiątka (Top Tens)/najlepsza dziesiatka (top ten)

- Supermaszyny (The Greatest Ever)

- Navy Seals Szkolenie Rekrutów (Navy Seals Class 234), 2002, Discovery World

- Żołnierz doskonały (One Man Army), Discovery

- Snajper XXI wieku (Modern Sniper), Discovery World

- 10 sposobów na zabicie Bin Ladena (10 Ways to Kill Bin Laden), USA, 2010, Polsat Play

- Śmierć bin Ladena (Kiling Bin Laden), USA, 2011, Discovery

- Dwa tygodnie w piekle (Two Weeks in Hell), Discovery

- Afganistan - dziewiąta zmiana, TVN Turbo, 2011

- Siły zbrojne (Combat Forces), Kanada, 2009, Polsat Play

- Elitarne oddziały militarne (Toughest Military Jobs), Discovery World

- Naszaarmia.pl, TVP 1

- Polskie oko, polski pazur: Przeżyć Afganistan, TVP 1, 2010

- Handlarze militariów (GI Dough), USA, Discovery

- Broń, która zmieniła świat (Weapons That Changed the World), USA, Discovery, 2011-2012

Link to post
Share on other sites

W Świętoszowie na poligonie, kończą się zdjęcia do serialu fabularnego o 1PSK w Afganistanie, wyprodukowanego dla HBO.

Misja Afganistan? To nie dla HBO tylko dla Canal+ i raczej nie o PSK.

 

Zobaczymy co to będzie :wink:

Jesli liczysz na Generation Kill w polskim wydaniu to chyba sie rozczarujesz.

Za producentem: "„Misja: Afganistan” nie jest jednak serialem wojennym. Kontekst militarny stanowi tło dla historii o grupie mężczyzn z jednego oddziału, o rywalizacji i przyjaźni, bohaterstwie i słabościach, poczuciu obowiązku, tęsknocie i miłości. Jednym z pierwszoplanowych bohaterów jest kobieta-żołnierz, która musi poradzić sobie w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Akcja serialu skupia się na rzeczywistości obozowej."

Innymi slowy, M jak miernota w bichacie :)

Edited by Chochla
Link to post
Share on other sites

A ja coś słyszałem o produkcji dla TVP o Polakach w Afganie. Z Małaszyńskim chyba... Słyszeliście coś??

 

 

(...)

Za producentem: "„Misja: Afganistan” nie jest jednak serialem wojennym. Kontekst militarny stanowi tło dla historii o grupie mężczyzn z jednego oddziału, o rywalizacji i przyjaźni, bohaterstwie i słabościach, poczuciu obowiązku, tęsknocie i miłości. Jednym z pierwszoplanowych bohaterów jest kobieta-żołnierz, która musi poradzić sobie w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Akcja serialu skupia się na rzeczywistości obozowej."

Innymi slowy, M jak miernota w bichacie :)

 

 

Mike007 powinieneś wrócić do żłobka z takim poziomem czytania bez zrozumienia.

Link to post
Share on other sites

A skąd ja niby miałem niby wiedzieć, że akurat tak ten serial się nazywa i o nim pisał? Nie miałem zielonego pojęcia, tamten jest jakiś o PSK, ja myślałem że o normalnym wojsku w Afganie. Mógłbyś stwierdzać te swoje obserwacje w bardziej kulturalny sposób, a nie od razu cisnąć jak się tylko da i mądrzyć, z resztą nie pierwszy już raz. Hejtowanie, jakie to polskie...

Link to post
Share on other sites

Jeszcze raz przeczytaj co Chochla napisał o serialu z Małaszyńskim i później wróć wylewać żale mały trollu, że ktoś hejtuje (bo to takie polskie). Jakim cudem tacy ludzie kończą edukację jakąkolwiek to mnie cały czas zadziwia. W normalniejszych czasach dostałby pałę w szkole i kiblowałby kolejny rok.

Link to post
Share on other sites

A ja coś słyszałem o produkcji dla TVP o Polakach w Afganie. Z Małaszyńskim chyba... Słyszeliście coś??

 

To jest własnie "Misja Afganistan" dla stacji Canal+

 

I gdybyś mógł już przestać robić prywatne wycieczki to będziemy ci wdzięczni (chcesz wymieniać uprzejmości z Arturem, to wal do niego na PRIV)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...