Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

VFC m16 i m130 na stocku


Recommended Posts

tłok i silnik ? Po co ?!?

Na pewno dysze, bo jest nie uszczelniona (szkoda tracić fps) , komore bo jest z POM (szybko padnie GB) .

Tłok zostawić póki nie padnie. silniki w VFC są b. dobre. Wytrzymałe szczotki, łożyskowane. Twarda zębatka. Ciągnie spokojnie M150.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Tłok miał duże ślady zużycia po 30-40k kulek na m100, więc na m130 lepiej go wymienić bo to najsłabszy element gearboxa.

Co z tego że komora HU jest z plastiku i co ma komora do padania gearboxa? Jest ona bardzo ok.

Tak silniki w VFC są bardzo szybkie, ale nie mają wiele mocy, na m130 rof będzie słaby chyba że autor tematu ma zamiar korzystać z lipo 11,1V.

Co do dyszy piszesz kolejną głupote, jak wspomniałem mam m100 i chrono wykazuje 355fps. Mój serwisant powiedział że szczelność gearboxa jest świetna.

Link to post
Share on other sites

Jeśli autor ma zamiar pakować m130 to właśnie tłok powinien wymienić na pierwszym miejscu.

Co do komory, jakiś świerzak nawypisywał głupot a inni wierzą.

Jeśli nie miałeś emki VFC a swoje wypociny opierasz na tym forum, to kończ i wstydu sobie oszczędź.

Link to post
Share on other sites

Nie pogrążaj się kolego. Musisz jeszcze trochę poczytać albo się przekonać. Akurat dziwnym trafem tak się składa ,że mam emke od VFC... widać ,żeś sam "świerzak" i Twoje teksty można nazwać wypocinami poprzepisywanymi z forum, bo piszesz o czymś o czym nie masz pojęcia.

Więc skończ i oszczędź sobie wstydu.

Link to post
Share on other sites

W odróżnieniu od ciebie wiem co jest w mojej emce i jak wyglądały jej bebechy po wspomnianym przebiegu, nie będziemy się licytowali czy masz tą replikę czy nie, ale wnioskując z tego co piszesz to twoja wiedza opiera się na tym forum.

Do autora: wsadź jakiś polecany tłoczek i springa guardera i będziesz miał spokój na kilkadziesiąt tysięcy kulek.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...