Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam! Składam 2 karabin ma to byc parasnajpa na bazie KWA ze względy na mocny gb i bebechy. założenia są take

Z1-only single

Z2-ok 670 fps

 

Po przeczytaniu Działu o KWA wyciągnąłem wnioski

W1-Precka KH ze względu na mniejsza średnice co ułatwi wepchanie przyciętej gumki

W2-Kwa posiada dużą szczelnosc układu wiec ponad 600fps powinno byc do osiągnięca na m160

W3-slinik daje rady na auto do m150 wiec single powinien dac rady

W4-słaby tłok albo wejdzie JBU jak beda fundusze promyk

W5-spręzyna m160 powinna dac ok 650 fps skoro na m130 ludzie podaja wart 490 fps

 

Pytania

P1-czy pancerne zębatki KWA dadzą sobie rade z m160 jak będzie trzeba to z m170

P2-Co na taka spręzyne plastikowa komora? wykonana jest podobno z mocnego materiały ale taki kop to juz poważne przeciążenia.

P3-czym zasilić takiego potwora myślałem o 11.1 25-30C

Link to post
Share on other sites

JBU wystarczy, ja rozumiem jak inni gadają, że hard piston promyka jest super, ale po co przepłacać?

 

Co do fps'ów to nie da się wywróżyć bez chrono i złożenia, bo równie dobrze na M210 może być np. 150 fps... Tylko taki przykład.

 

Nie wiem jak z zębatkami przy mocnych tuningach, ludzie podobno wkładali i działa na single. Nigdy KWA nie miałem, ludzie mówią na to "jeden z najbardziej pancernych GB" Jak zębatki JG ciągną na M170 to czemu AIM'y mają nie ciągnąć?

 

Komora z tworzywa czy z metalu, jeden pies. Jak przód poleci na plastikową komorę to pęknie, metalowa pewnie przeżye.

 

W miarę mocne lipo modelarskie wystarczy. Nie wiem jaki silnik tam wstawisz, ale skoro mi JG ciągnie M170 na 7,4V 1800mAh 35C, to taka 11,1V powinna pociągnąć z bardzo zadowalającymi rezultatami.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...