Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Falcon - Lufa prec. z kompensacją


Recommended Posts

Na specu napotkałem sie z takim tot dziwem jak lufa prec frezowana w środku... pierwsza myśl co jak gwintowana preca TK ale kto wie, poszukałem troche na forum nic nie znalazłem wiec jestem ciekaw czy ktoś może mi coś o nije powiedzieć ;]

info ze speca

 

Najwyższej jakości lufa precyzyjna o średnicy wewnętrznej 6.03mm wyprodukowana przez tajwańską firmę Falcon.

Wykonana została metodą CNC ze stopu miedzi a jej powierzchnia została pokryta cienką warstwą chromu.

 

Lufa na swym końcu posiada 8 podłużnych frezów, które dodatkowo stabilizują trajektorię lotu kulki, poprawiając jej celność.

 

W komplecie znajduje się wysokiej jakości, profesjonalna gumka HopUp General Rate F43 firmy Falcon. Posiada ona podwójny punkt podkręcający w kształcie litery H, co pozytywnie wpływa na trajektorię lotu kulek.

 

Długość: 363mm

Pasuje do: M4, M15, HK416 i podobnych.

 

Link

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_129_372&products_id=9201&name=Falcon_-_Lufa_prec._z_kompensacja_-_6.03_-_363mm_-_M4_-_F48s#!prettyPhoto[product]/1/

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy zdążyłeś się zorientować, że lufa przeznaczona jest do replik GBB, więc tutaj sens z całą kompensacją. Co do reszty to nic nie wiem.

 

Dziwne ale znalazłem ją w dziale repliki elektrycznie... no ale może jestem kretynem

 

 

 

@KicpA

 

Właśnie sie zastanawiałem czy moze to spowodować że kulka nie będzie sie odbijać od ścianek lufy tylko "frunąc" na poduszce powietrznej...

 

@50zyt

W sumie CNC nie wiem jak inne prece są krojone.... ale CNC kojarzy mi sie z dużą precyzją wykonania wiec może wreszcie będziemy miec prece o jednakowej średnicy na całej dł

Link to post
Share on other sites

Dziwne ale znalazłem ją w dziale repliki elektrycznie... no ale może jestem kretynem

 

 

 

@KicpA

 

Właśnie sie zastanawiałem czy moze to spowodować że kulka nie będzie sie odbijać od ścianek lufy tylko "frunąc" na poduszce powietrznej...

 

@50zyt

W sumie CNC nie wiem jak inne prece są krojone.... ale CNC kojarzy mi sie z dużą precyzją wykonania wiec może wreszcie będziemy miec prece o jednakowej średnicy na całej dł

 

Przepraszam za wprowadzanie w błąd, ale spojrzałem jedynie na te lufy do gbb i jak zobaczyłem 3 to myślałem, że reszta też :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...