Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Thompson [CG lub SnowWolf]/MP5 [JG]/Cm.028


Recommended Posts

A Thompson jest klonem TM, ma świetny GB i zupełnie niezłą komorę HU.

Tylko, że możliwości tuningu zewnętrznego są ograniczone, a i o ładownicę na magazynki łatwo nie będzie.

 

Sten AGM? Coś co sam bardzo bym chciał mieć, choć w rekonstrukcję nigdy się nie bawiłem i nie zamierzam. Jedyne, co mnie powstrzymuje to fakt, że nie mam dla niego żadnego zastosowania :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

Sten AGM? Coś co sam bardzo bym chciał mieć, choć w rekonstrukcję nigdy się nie bawiłem i nie zamierzam. Jedyne, co mnie powstrzymuje to fakt, że nie mam dla niego żadnego zastosowania :icon_razz2:

 

U mnie było tak samo. Nie mam nic wspólnego z Brytolami, a z Brytolami drugowojennymi tym bardziej, ale mimo wszystko - ma coś w sobie ten kawał blachy. ^^

Link to post
Share on other sites

Dobrze.

 

Jeśli chcesz czegoś "egzotycznego" (choć to złe określenie, Tommygun wcale nie jest egzotyczny - jest doskonale rozpoznawalny, każdy wie, co to jest), bierz Thompsona.

Jeśli chcesz czegoś do czego łatwo będzie o magazynki i inne części - bierz Kałasza (najlepiej CM.028: części prawie że na ulicy leżą :wink: ) lub MP5 (tylko raczej Cymy, niż JG: JG strzelają tak sobie i trzeba w nie trochę pracy i pieniędzy włożyć żeby miały sens. JG ma bardziej udane repliki na koncie...).

 

Niestety - tak, żeby była i mało popularna, i o części łatwo, to się nie da. Działa tu proste prawo popytu i podaży:

- skoro replika jest mało popularna, to i popyt na akcesoria do niej nie jest wielki. A skoro popyt nie jest wielki, to i nikt nie zawraca sobie zanadto głowy zapewnianiem nadzwyczajnej podaży mało chodliwego artykułu...

Z tym się musisz pogodzić.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

W woli ścisłości magazynek z tomka sw mieści 420 BB tak jak i tomk TM .

Odnośnie zakupu ładownic do tomka czy stena nie ma z tym większego problemu, wystarczy odwiedzić Allezło lub ebay :)

Pozdrawiam Ahmed.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...