Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór Kamizelki lub Chesta


Recommended Posts

Witam, zastanawiam się nad kupnem jakiejś kamizelki taktycznej lub Chest rigga w kolorze Olive. Na Kamizelke przeznaczam 300zł, i nie wiem co kupić. Może jakieś propozycje ? Pozdrawiam, Kapociak

 

P.S. - Posiadam AK więc mile widziane kamizelki gdzie wejdą magi od AK albo ładownice pasujące do kamizelki.

Edited by Kapociak
Link to post
Share on other sites

Mnie bardziej interesował Commando Recon Chest Harness ale nie mogę znaleźć na necie nic poza podróbką A.C.M.-a, może ktoś znajdzie oryginała albo lepszą wersje niż Acm ?

 

P.S. Widziałem te Blackhawk Strike, ale to trochę nie za dużo 500 zł za sam podkład pod chesta ?

Edited by Kapociak
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Ja za chesta BH w oliwce dałem ok. 200 zł, więc nie wiem gdzie Ty szukasz. Ale niezbyt go polecam ze względu na szelki który lubią wchodzić pod kamizelkę. Jakoś w RRV Eagle'a tego nie zauważyłem.

 

No i jakbyś napisał w jednym z założonych tematów (nawet tych o różnych Woodlandach) to na pewno by ktoś odpisał, a nie byłoby bałaganu.

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Chcąc czesta, a kupując cirasa będziesz tego żałował. No ale jak chceta, później będzie pińćsetny temat w dziale, że ciras nie leży. No i nie ma sensu wykładać tyle kasy na chesta, lepiej za grosz zamówić np. w PSTG a wykonanie będzie lepsze niż Blackhawk czy może nawet Orzełek.

Link to post
Share on other sites

Noo wygląda fajnie. No ale to Flyye, więc pierwsza klasa jakość i wykonanie. Ale z tego co widzę to ten Chest kosztuje tyle co te tańsze Cirasy Flyye, więc pozbieram i zaopatrzę się w Cirasa, ładownice i balistykę i wyjdzię z 400-500zł.

chciałeś chesta, to Ci poleciłem chesta. ciras a wsh to zupełnie inna bajka, inny gatunek literacki

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...