Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HellMaker666

Użytkownik
 • Content Count

  1292
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

9683 profile views
 1. A to od dawna ludzie siedzący blisko z WR SM wiedzieli, że chłopacy są napaleni na LE ;) Problem był ze stretchem wtedy dlatego wzięli czarne.
 2. No i jedno foto z ciorania, gdzieś w Polsce. Tak, buff też w Mapie.
 3. Na telefonie pokazuje mi ciąg znaków a na PC normalnie zdjęcie. Może jeśli dodam bezpośrednio jako plik to będzie ok.
 4. Czekać nie czekać, ale to prywatnie posiadany komplet i więcej nie będzie ;)
 5. Maskpol ciągle jest z MAPA związany, bo jest właścicielem licencji na wyłączność.
 6. Well, jedyny egzemplarz munduru spoza Maskpolu ;)
 7. Well, trochę szperania za udostępnionym pewnym osobom fragmentem i udało mi się go znaleźć ;)
 8. Dla nakreślenia - od momentu sprzedaży licencji nie jestem zaangażowany w MAPA co nie znaczy, że nie mam uszu tu i ówdzie. OGólnie mówiąc - tak, temat został zaorany.
 9. Wróciłem po pewnej przerwie - MON ma na głowie inne problemy i zmiana kamuflażu, głównie z powodu irracjonalnej metodyki testów, zostanie odwołana bądź w najlepszym wypadku odłożona w czasie. Z punktu widzenia kadry zarządzającej, wypuszczenie MAPA na rynek cywilny byłoby największą głupotą dla nich, gdyż całkowicie zamknęliby sobie możliwość wejścia do MON. A nie ukrywajmy, rynek cywilny to jest pierdoła przy skali zamówień jakie może realizować MON.
 10. Przy MAPA pozostał tylko autor i właściciel praw a więc dr Dojlitko. Reszcie ekipy podziękowano ze strony MAskpolu (mimo wcześniejszych wstępnych rozmów). To co widzicie na profilu to są posty projektanta Dromadera. Co do świecenia MAPA w IR. Niech ta osoba nie pitoli głupot, bo brała udział w "testach", gdzie był wyłącznie prototyp nadrukowany na poliestrze techniką termodruku sublimacyjnego. Tak, to jest białe w noktowizji. Natomiast wersje odszyte w wz.2010 spełniają normy IR, bo zostały wydrukowane w Andropolu. I są filmiki z obserwacji tychże poprzez pvs14 ;) PS. Nic nie wejdzie :V
 11. Nie będą. Temat poruszay na grupach z bronią palną na FB. Najtańsze sensowne ochronniki na strzelnicę to howardy. Tego typu ofkors. Jak ktoś chce zatyczki to są 3M czy też Surefire.
 12. Dwa miesiące przestoju. I drobne zdjęcie.
×
×
 • Create New...