Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AEG, 850 zł


Recommended Posts

Witam. Do tej pory używałem SWD A&K, ale mi się znudziło i planuję zakup nowej repliki. Czego szukam? Jeśli chodzi o model, to jest to zupełnie obojętne, nie chodzi mi o wygląd, a o osiągi.

Przechodząc do sedna, chciałbym replikę celną, z dobrym zasięgiem (50m+ skuteczny), trwałą i wytrzymałą. Nie wiem, czy za tą cenę znajdzie się coś firmowego, chociaż byłoby miło. Nie mam zamiaru (przynajmniej na razie) tuningować repliki, bo po pierwsze nie znam się na tym, a po drugie nie ma takiej potrzeby.

Jeśli chodzi o teren, to gramy tylko i wyłącznie w lesie. Budżet jakim dysponuję - jak w temacie, najwyżej 850zł, ewentualnie z niewielkim haczykiem.

Jeśli można, to prosiłbym od razu o podawanie linków do replik. Jeśli moje wymogi są wręcz nierealne, oświećcie mnie i poprawcie. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Gdybym zdecydował się na CM048, to jaką preckę i gumkę hu powinienem do niej kupić, żeby osiągi były naprawdę zadowalające?

No i czy montowanie tych części jest na tyle łatwe, że poradziłbym sobie z nimi jako nowicjusz? Czy raczej powinienem odesłać ją do serwisu?

Czekam nadal na inne propozycję, tym którzy odpisali dziękuję. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Gdybym zdecydował się na CM048, to jaką preckę i gumkę hu powinienem do niej kupić, żeby osiągi były naprawdę zadowalające?

No i czy montowanie tych części jest na tyle łatwe, że poradziłbym sobie z nimi jako nowicjusz? Czy raczej powinienem odesłać ją do serwisu?

Czekam nadal na inne propozycję, tym którzy odpisali dziękuję. Pozdrawiam.

 

W stocku osiągi przewyższają SWD. Lufa - Prometheus, EWENTUALNIE Systema, guma Systema energy. Montaż banalny, bo w internecie jest masa filmików.

Link to post
Share on other sites

Myślę, że jednak zdecydowałbym się na tą Cymę, sporo pieniędzy zostanie w kieszeni no i z czasem będę mógł ją powolutku tuningować - chociaż wiem, chińczyk.

W tej sytuacji serdecznie dziękuję wszystkim za wypowiedzi. Temat można zamknąć. Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...