Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór pierwszej broni do 300zł


Recommended Posts

Z tych trzech - G36 od JG. CM.028 wygląda jak zabawka, a ta mp5 od JG wg mnie z G36 wyglądem, wykonaniem i osiągami przegrywa.

 

EDIT:

 

AAAALLLEEE, jak już masz 450, to za NIEWIELE więcej jest https://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/rk-01w-real_wood_boyi-2637.html, który bije te wszystkie repliki wykonaniem zewnętrznym, pracą gb i ogólnie jest to poziom wyżej.

Edited by Lesio
Link to post
Share on other sites

G36C lub podane przez Lesia AKS-74U Boyi - podobne parametry (AKSU trochę mocniejsze, za to nie ma risów) i ogólne wykonanie (G36C tak jak oryginał jest z tworzywa sztucznego). CM 028 i MP5 JG gorzej wyglądają, choć strzelają całkiem dobrze.

 

Powodzenia w domowej walce z rodzicami. Nie daj im się. :cool:

Link to post
Share on other sites

Dzięki:) Niestety nie mogę tak ciągle podwyższać budżetu, bo zaraz bym kupił jeszcze jakąś replikę za 5-6tyś :hahaha: A na poważnie, chcę po prostu z ostatniej wypłaty(której już częściowo nie ma...) kupić broń, zostawić sobie jeszcze na wakacje i trochę na imprezy...do tego tak jak mówię, dopiero zaczynam przygodę z ASG, więc nie chcę też wykładać nie wiadomo jakich funduszy:) Zacząć od czegoś prostego i jak wciągnie, to wtedy dopiero kupować/zmieniać/tuningować:) U mnie jest tak, że albo mnie wciągnie i zostanę na długo....albo mi przejdzie po parunastu miesiącach. Tak miałem z fotografiką, polatałem chyba z 8 miesięcy(co najmniej raz w tyg wypad, albo nawet codziennie xD) z aparatem za chyba 700zł (wiem, dziadostwo jak nie wiem, ale wtedy dokładnie szukałem, nie tak jak teraz ,,na szybkiego'' i nawet cykał zdjęcia:)

 

Na 90% kupię G608 [JG]:) Teraz moje pytanie, które już zadałem...będę prawdopodobnie potrzebował osłabić broń do 300 FPS'ów, najlepiej zrobić, to poprzez wymianę sprężyny na słabszą, tak? Kulki doczytałem, że 0.23 lub 0.25g. Jakie są możliwości tuningu tego modelu? Nie chodzi mi o FPS'y, tylko bardziej o wytrzymalszą obudowę w przyszłości. Są jakieś metal/aluminium? Czy wszystko plastik jak w oryginale?

 

 

Co do rodziców, to ciężko będzie w kwestii kasy. Ogólnie są naprawdę spoko(!), nie ma co narzekać, ale w kwestii wydawania kasy są jacy są. Dużo nie zarabiają, ale poprzez oszczędzanie skrupulatne mają trochę kasy. Więc na wakacje gdzieś się jeździ:) Ja w sumie mam podobnie, ale ile można oszczędzać? Od czasu do czasu trzeba wydać coś:) Stąd system 50% do banku, 50% do kieszeni na drobne wydatki...czasem więcej do banku:) A konto nie ruszane, więc sumka się zbiera...:)

Edited by Ayaritsu
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...