Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning M4 BOYI


Recommended Posts

Witam, zastanawiam się nad tuningiem mojej M4 CQB BOYI. A mianowicie chce wsadzić to:

 

-szkielet GB jakiś lepszy, żeby wszystko wytrzymał

-łożyska ślizgowe.

-tłok G&P.

-łożyskowana prowadnica sprężyny.

-bore up P&J.

-zębatki też jakieś mocniejsze

-sprężyna M130.

- lufe gunnera

 

Co o tym myślicie? W zasadzie zostanie tylko body które według mnie jest bardzo dobrze zrobione.

Link to post
Share on other sites

Chcesz to wsadzaj nikt Ci nie zabrania. Co do tłoka to skłaniał bym się do deepfire'a albo jbu. Bore up PJ to o ile dobrze mi wiadomo, rebrand elementa, więc nie warto. Tu poleciłbym guardera. Co do łożysk, to słyszałem, że kulkowe dają lepsze efekty, do nich dałbym jeszcze jakieś podkładkowanie. Ze szkieletów ponoć JG nowej generacji są bardzo zacne.

Link to post
Share on other sites

-szkielet GB jakiś lepszy, żeby wszystko wytrzymał - ja bym zostawił, i wymienił jak pęknie ;), ale możesz wymienić.

-łożyska ślizgowe. - jeśli 6mm ślizgi jeśli 7mm to kulkowe (SHS- bo tanie )

-tłok G&P. - a może SHS - bo tani ;)

-łożyskowana prowadnica sprężyny. - tak- chociaż nowe modele chyba już ją mają w stocku.

-bore up P&J. - jak BU to lepiej Guarder, jakbyś jednak wolał normalny to polecam Ultimate ;)

-zębatki też jakieś mocniejsze - stockowe dadzą rade ;)

-sprężyna M130. - Nie wiem ile chcesz fps, ale polecę SP120 Guardera ( z BU przy dobrym złożeniu ok 450 wyciągniesz)

- lufe gunnera - nie miałem, ale zachwalali na forum, sam mogę polecić Guarder'a 6,02

 

Co o tym myślicie? W zasadzie zostanie tylko body które według mnie jest bardzo dobrze zrobione.

 

 

Nie wiem ile i co chcesz z tego osiągnąć, to powinno być napisane na samym początku ;)

 

Pzdr.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...