Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Akumulator tylko jakiej firmy


Recommended Posts

Witam, musze kupić nowy pakiet (G36C) bo stockowy padł, zastanawiam się nad następującymi:

VD Power

King Arms

G&G

Firefox

Ewentualnie ten ale nie wiem czy będzie pasował:

Strike Systems

Pakiery o podobnej pojemności tylko której firmy wybrać. Wszyscy chwalą Sanyo i GP ale takowych nie znalazłem. O Firefox opinie są różne, jedni chwalą inni ganią. A co z pozostałymi?

W LiPo na razie nie chce się pchać.

Link to post
Share on other sites

Firefox tak jak już pisałeś, jest różnie oceniany. Ja miałem 2 z czego jeden działał całkiem dobrze (tylko pojemność ewidentnie była niższa) a drugi to jakaś padlina, nie mógł naciągnąć M100...

King Armsa mogę polecić, miałem 2: 9,6V i 10,8V. Oba sprawowały się bardzo dobrze, długo trzymały, rof i reakcja na spust też były ok. 9,6V mi się "wylał" ale chyba dlatego, że męczyłem go dalej jak już nie miał siły i potem zostawiłem go na miesiąc :P

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Dokładnie, daj się przekonać do lipo bo to bardzo opłacalna i rozsądna przesiadka. Lipol 7,4 1200mAh to koszt do 40 złotych za coś ze średniej półki co sprawdzi się doskonale w asg. Za 60 złotych mamy już 7,4 2200mAh wymiarów nimha o ośmiu ogniwach i ona wystrzeli co najmniej 2k kulek. Akurat kończy się sezon więc odłóż sobie po 50 złotych na miesiąc i w nowym roku masz lipolke i ładowarke (w sumie jakieś 200 złotych wraz z wtyczkami porządnymi a nie tamiją)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...