Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Niewielka luneta z niewielkim zoomem, za około 200 zł


Recommended Posts

Fajna lunetka trzeba przyznać, tylko jej wymiar mnie trochę demotywuje - na AK74 będzie wyglądać troszkę śmiesznie, poszukiwałbym czegoś bardziej kompaktowego. 250 zł mogę dać maksymalnie, a jeżeli mam za duże wymagania to trudno. Lepsza sensowna, gorzej prezentująca się na replice luneta niż ładna a bezużyteczna.

Edited by falloutpl
Link to post
Share on other sites

:hahaha: Zielony głos rozsądku :biggrin:

Czyżby nowa jakość na Forum?

 

Dobra wydurniam się. Ale to z zachwytu. Właśnie przymierzyłem taką DOE do pełnowymiarowego AK74 i mocno żle nie wygląda. Wygląda o niebo lepiej niż chiński 3-12x50 z calowym tubusem (a takowe na kałaszach też już widywałem), a nawet lepiej niż ta ZOE z Twojego linka ( bo też swojego czasu kupiłem na wiatrówkę i leży żeby pokazać jaka jest kijowa :hahaha: )

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Arend-oglądałem sobie te lunety z delty, problem tylko, że one są strasznie długie- rzędu 350 cm- jakoś żle leżą na replice np m4. W sumie mam elcana (wielki to grat, ale krótki) i przydałoby się mieć lunetę z tzw kompaktowych (małych) o niewielkiej długości i niedużym stałym powiększeniu. Takiej lunety tzw naród poszukuje bo takie długie to raczej na SR albo snajpy

Link to post
Share on other sites

Minimi, wiem że są dłuższe od taktycznych lunet na eMki, ale ich jakość optyki jest nieporównywalnie wyższa niż tych chińskich wyrobów do asg. Dlatego osobiście na eMce postawiłem takiego Hawka http://www.hawkeoptics.com/crossbow-scopes/xb30.html (niestety tani on nie jest, ale udało mi się go na Egunie tanio trafić). I wygląda on rewelacyjnie.

Niedawno tez widziałem na Aledrogo podobne lunetki firmowane marką Edynberg w cenie 290 zeta +pp. Jakość może niejest rewelacyjna , ale i tez nie mocno słaba.

Link to post
Share on other sites

a ty chcesz lunete pchać na pistole? Snajperstwo w każdym calu :rolleyes:

 

nie chodzi o snajperstwo- przy odległościach rzędu 100-150 m (czyli tam, gdzie się przepatruje teren etc) luneta na broni jest rzeczą przydatną. Dodatkowo prywatnie mam niezbyt dużą ale jednak wadę wzroku i idealnie luneta wadę wyrównuje nie muszę kombinować z okularami

 

Zwracaj uwagę na pisownię - głównie o interpunkcję mi chodzi ;). /LgN

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...