Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 Carbine: G&G, G&P czy ICS


Recommended Posts

Mam ten sam problem z wyborem, tylko ze chyba zdecyduje sie na ICS, gdyż zalezy mi na jak nawiekszej zgodnosci z oryginalem , a tutaj oznaczenia, magazynek no i niezła jakośc. Czy ktos wie jak otwieraja sie klapki w G&G i G&P i czy do ICS-a pasuja inne magi?

Link to post
Share on other sites

No to wybieraj miedzy ICSem a G&P, ICS jest swietnie wykonany, oznaczenia ma OLYMPIC ARMS jedynie do czego mozna sie przypieprzyc to do maga o jakies 2cm wiecej wystaje z repliki (choc sam mag ICSa jest replika 1:1 orginalu) ale to nie problem jaki pisalem wyzej pasuja STARy i TMy. G&P nie trzymalem w lapach i niewiele moge powiedziec, ale ogladajac zdjecia i czytajac opinie wnioskuje, ze jest rownie dobrze albo nawet lepiej wykonany niz ICS (ma oznaczenia COLTA :) ) W ICS klapa otwiera sie po odciagnieciu zamka, jest na sprezynie i opada automatycznie wiec moze byc caly czas otwarta bo dotatkowo mechanizm regulacji hop-up zaslania zamek, wiec jesli chcesz wyregulowac hop-up to musisz odciagnac zamek (tak jak w TMach), bywa to czasami troche klopotliwe, ale to jest cena jaka placi sie za jak najwieksza zgodnosc z orginalem :D

Link to post
Share on other sites

Cały problem polega na tym że w Military trzeba czekac strasznie długo na dostawę, sprzedawca nie może sam okreslić terminu....No i dlatego zaczął szukać alternatywy, G&P faktycznie wygląda nieżle, tylko zbyt mało opini na jego temat krąży, no i mam dylemat czy czekac na ICSa niewiadomo ile, czy kupić w ciemno G&P.... :?:

Link to post
Share on other sites
Cały problem polega na tym że w Military trzeba czekac strasznie długo na dostawę, sprzedawca nie może sam  okreslić terminu....No i dlatego zaczął szukać alternatywy, G&P faktycznie wygląda nieżle, tylko zbyt mało opini na jego temat krąży, no i mam dylemat czy czekac na ICSa niewiadomo ile, czy kupić w ciemno G&P.... :?:

 

trudno o opinie o stosunkowo nowym aegu firmy ktora wczesniej aegow nie robila. Poki co opinie o g&g i g&p sa podobne: po wymienieniu hop-upu (calego , badz gumki) otrzymuje sie bardzo dobry aeg , o trwalosci samych bebechow opinie sa rozne na poczatku spotkalem sie raczej ze zlymi opiniami ale ostatnio juz sie nie powtarzaja.

 

Ogolnie rzecz biorac , mozna odniesc wrazenie ze nie oplaca sie kupowac m4ek z marui i classica (ICS to troche odrebna sprawa) , tylko wlasnie z g&g lub g&p, a biorac pod uwage ceny czesci aftermarketowych to r4 lub r5 z g&g to najlepszy stosunek jakosci,ilosci-ceny na rynku.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

A ja w końcu kupiłem ICS. Powód: nowa cena

Co do wykonania nie mam żadnych zastrzeżeń,nic nie stuka, nie skrzypi, wszystko bardzo dobrze spasowane, powierzchnia metalowych i plastikowych części bardzo ładna.Oznaczenia DPMS Panter Arms, jak sie dowiedziałem ICS został wchłonięty przez CG,które posiada licencje tej że firmy,ale mają być również ICSy z oznaczeniami Colta :lol: Trzeba będzie wymienić body :(

Zasięg jak dla mnie zupełnie wystarczjący(kulki 0,23), porównywalny z MP5 ICS. Jedno zastrzeżenie: szybkostrzelność, po prostu kosiarka,już wiem po co ten mag na 450 BB, może to wina baterii 9,6V. Kolba LE(czy jak jej tam)jest jak dla mnie wygodniejsza niz zwykła, po za tym"zadaje szpanu".

Przy cenie zbliżonej do CA myślę, że nie ma sie nad czy zastanawiać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...