Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam zacznę od tego, że posiadam Scara od dboysa, zamierzam w nie dalekiej przyszłości przeprowadzić mały tuning bo jednak trochę za sobą już ma i wymiana by sie przydała a, żeby przyoszczędzić na nowym postanowiłem wymienić gb. Cy te oto części będą pasować i będą dobre, czy może macie jakieś lepsze propozycje, dodam że najlepiej aby było to części od gunfirea ponieważ tam mam zamiar oddać do serwisu, w sytuacji gdyby części były z kilku różnych sklepów oddał bym go do jakiegoś serwisanta.

Oto części:

Prowadnica sprężyny

Sprężyna

Tłok

Głowica tłoka

Listwa popychacza

Opóźniacz listwy popychacza

Płytka selektora

Szkielet GB

Łożyska

Koła zębate

Link to post
Share on other sites

Ja bym zaczął od lufy precyzyjnej, komry king armsa i gumki HU systemy :P

 

Co do Twojego tjunigu:

 

- Do tej głowicy tłoka musi byc jeszcze głowica cylindra dostosowana do cichej głowicy tłoka.

- Zębatki- lepiej kup te od SHS-a

- Przydała by się jeszcze jakaś uszczelniona dysza : )

 

Wziął bym inny tłok. Np żółty CA. Pamiętaj że im cięższy tłok i głowica, tym bardziej szkielet dostaje po pi...

Link to post
Share on other sites

Na pewno jeśli chciałbym jakiś updgrade wprowadzać muszę wymienić szkielet ponieważ aktualnie posiadam plastikowy, nie pytajcie jakim cudem się tam znalazł bo sam tego nie wiem. Czyli jednym słowem polecacie wymienić tylko najważniejsze rzeczy. Dzięki za dobrą poradę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...