Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kwa usa/lmt o co chodzi?


Recommended Posts

Zasięg i celność jest wystarczająca do dobrej zabawy i skutecznego ostrzeliwania wroga. KM Head zawsze poprawi skupienie, natomiast z tego co wiem gumka KWA jest ok.

No widzisz ty piszesz że jest dobra a inni z kolei mówią że jest cienka :P.

Jeśli zmienisz lufę to zmień też gumkę...ja mam G&G zieloną i czekam na dostawę promyków.

A jaka by była najlepsza gumka do tego m4?

Link to post
Share on other sites

Taka, która pasuje. A jest ich nie wiele. Ale oczywiście tego nie wiesz, bo się nie chciało przeczytać.

Chciało się przeczytać ;) Jestem zielony i nie miałem jeszcze żadnej repliki w rękach.

Pewnie pisze o tym gdzieś na forum ale jeżeli już napisałem temat to chcę z niego wyciągnąć jak najwięcej :)

Koniec offtopu.

Edited by Krasan
Link to post
Share on other sites

Chciało się przeczytać ;) Jestem zielony i nie miałem jeszcze żadnej repliki w rękach.

Pewnie pisze o tym gdzieś na forum ale jeżeli już napisałem temat to chcę z niego wyciągnąć jak najwięcej :)

Koniec offtopu.

 

Po pierwsze: "jest napisane"

Po drugie: a po co zakładałeś ten temat, skoro wszystko jest na forum? No tak, ale łatwiej założyć temat i zapytać, niż przewertować kilkadziesiąt stron tematu o replice i dowiedzieć się wszystkiego, a nawet jeszcze więcej.

Edited by Didizip
Link to post
Share on other sites

Chciało się przeczytać ;) Jestem zielony i nie miałem jeszcze żadnej repliki w rękach.

Pewnie pisze o tym gdzieś na forum ale jeżeli już napisałem temat to chcę z niego wyciągnąć jak najwięcej :)

Koniec offtopu.

 

 

Pamiętaj,że niektórych to denerwuje,bo już wcześniej pisali o tym...mówisz,ze założyłeś temat po to żeby się dowiedzieć czegoś...najpierw należało poczytać i w razie niejasności napisać...jeśli to twoja pierwsza replika to poczytaj temat, w którym jest opisana,bo wątpię żebyś coś o niej wiedział.W lewym górnym rogu strony masz szukaj...wpisujesz m4 KWA,wybierasz opcję forum i naciskasz "szukaj".Zobaczysz ile jest tematów,które Cię zainteresują.Pozdrawiam,Mati.

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze: "jest napisane"

Po drugie: a po co zakładałeś ten temat, skoro wszystko jest na forum? No tak, ale łatwiej założyć temat i zapytać, niż przewertować kilkadziesiąt stron tematu o replice i dowiedzieć się wszystkiego, a nawet jeszcze więcej.

Przeczytaj pierwszy post ;)

Pisałem tutaj o tym aby mi ktoś wytłumaczył różnicę pomiędzy USA a LMT :)

Na forum nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie.

Link to post
Share on other sites

Przeczytaj pierwszy post ;)

Pisałem tutaj o tym aby mi ktoś wytłumaczył różnicę pomiędzy USA a LMT :)

Na forum nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie.

 

To używaj opcji szukaj ;)

 

Choćby w temacie mojego autorstwa znajdziesz odp na pytanie z postu 1 i wiele innych -- > http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/117469-jak-kupowac-m4a1-to-od/page__hl__jak+m4+to+od

Link to post
Share on other sites

Ten temat wraca jak bumerang, co jakiś czas pojawia się znowu napisany przez jakiegoś młodego "miszcza" klawiatury, który to zamiast przeczytać najpierw ze zrozumieniem wątek dotyczący repliki M4 KWA idzie na skróty i zakłada nowy temat licząc na dobre serduszko innych Użytkowników, którzy to odwalą za niego robotę i podadzą mu gotowca na tacy.

I znów wszyscy zaczynają rozprawiać nad wyższością świąt wielkanocnych nad świętami bożego narodzenia.

Te repliki produkuje ta sama fabryka, z tych samych części, różnią się szczegółami zależnymi od tego co sobie zażyczył zamawiający je dystrybutor. :bialaflaga:

Panowie czytajcie ze zrozumieniem tematy poruszane na forum, a unikniemy niepotrzebnego dublowania się tematów i bałaganu.

Link to post
Share on other sites

Zadam jedno krótkie i proste pytanie. Spotkałem się z kilkoma nazwami KWA: ASG/KWA, LMT, KWA USA, Czy te wszystkie nazwy przedstawiają tą samą firmę? Od kolegi dowiedziałem się, że są dwie oddzielne firmy o nazwie KWA, W Tajwanie i USA. Istnieje kilka firm KWA czy jest tylko jedna tylko sklepy na stronach inaczej ją opisują btw. LMT oznacza tylko grawery na replice? Bo widziałem w poprzednim poście replikę LMT, ale były to repliki LMT 2 innych firm (Action sport game i KWA) jak z tym jest bo już się pogubiłem?

Link to post
Share on other sites

A jak Twój kolega wytłumaczył Ci fakt że kwa usa sprzedaje repliki wyprodukowane w Taiwanie, a nie w stanach?

KWA jest producentem i znajduje się w Taiwanie. Asgdk stosuje rebranding czyli zamawia repliki w różnych firmach i sprzedaje pod swoją marką. LMT jest to nazwa firmy produkującej broń, która udzieliła licencji Asgdk na umieszczanie swoich oznaczeń na replikach.

Kwa Usa nie produkuje replik ona je tylko sprzedaje i jest po prostu oddziałem firmy na USA :bialaflaga:

Ile Ty masz lat? Bo zadajesz dziwne pytania na które możesz sam znaleźć odpowiedz używając google i szukajki forum.

Edited by memonic1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...