Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam posiadam ten o to karabinek http://gunfire.pl/product-pol-1152191347-Replika-karabinku-GF4-A1.html. I chciałbym troszkę zniwelować jego dźwięk, mianowicie GB działa bez zarzutu lecz jest niebywale głośny (wiem że to urok JG) :) , lecz zastanawiam się jak temu Troszkę zaradzić. :) Jest to V generacja. Prosiłbym Was o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu :)

Pozdrawiam.

 

(jeśli jest podobny temat z góry przepraszam, lecz niestety nie wyszukałem takiego, który by mi pomógł :)

Link to post
Share on other sites

Witam posiadam ten o to karabinek http://gunfire.pl/product-pol-1152191347-Replika-karabinku-GF4-A1.html. I chciałbym troszkę zniwelować jego dźwięk, mianowicie GB działa bez zarzutu lecz jest niebywale głośny (wiem że to urok JG) :) , lecz zastanawiam się jak temu Troszkę zaradzić. :) Jest to V generacja. Prosiłbym Was o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu :)

Pozdrawiam.

 

(jeśli jest podobny temat z góry przepraszam, lecz niestety nie wyszukałem takiego, który by mi pomógł :)

 

Co masz a myśli że głośny. Coś piszczy , charczy, warczy?

Link to post
Share on other sites

Jak tłok wali to zawsze będzie hałas...zostaje zamontowanie wyciszonej głowicy tłoka,tłumik(mi trochę wycisza) i kilka innych części ale to będzie kosztowało trochę.Po drugie nie wiem w czym przeszkadza Ci ten dźwięk.Chyba,że coś padło i nie jest to "zwykłe trzaskanie tłoka".

Link to post
Share on other sites

Jak tłok wali to zawsze będzie hałas...zostaje zamontowanie wyciszonej głowicy tłoka,tłumik(mi trochę wycisza) i kilka innych części ale to będzie kosztowało trochę.Po drugie nie wiem w czym przeszkadza Ci ten dźwięk.Chyba,że coś padło i nie jest to "zwykłe trzaskanie tłoka".

 

Tlumik gearboxa nie wyciszy. ;)

Link to post
Share on other sites

Da rade - dużo daje zmiana tych standardowych pseudo smarów, podkładkowanie, i można zmienić samą głowice tylko się zużyje szybciej. Tak czy inaczej warto zmienic komplet. Jeśli są łozyska kulkowe - to możliwe ,że się skonczyły i wyją. Uch zmiana też wyciszy replike.

Pzodrawiam.

Link to post
Share on other sites

Zmiana prowadnicy zniweluje dźwięk ? Dobre :) A zmiana chwytu zwiększy prędkość wylotową kulki ? Spytaj się go ? :bialaflaga:

Jeśli przeszkadza Ci "metaliczny" dźwięk sprężyny to zmień ją na taką o niejednostajnym skoku...obojętnie na jakiej prowadnicy.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...