Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Chestrig- pytanie o zintegrowane ładwonice


Recommended Posts

Witam.

 

Z góry przepraszam, za zakładanie tematu, jeśli podobny już się pojawił, jednak mi nie udało się znaleźć odpowiedzi na pytanie:

 

Czy do tych zintegrowanych ładownic mieszczą się magi do AK/Beryl?

 

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=26_67&products_id=1300

 

Wedle opisu: "5x Podwójna ładownica M4/M16".

 

Czy jednak wchodzą AK, to wyślij zapytanie do sklepu?

Link to post
Share on other sites

Można też w następujący sposób (w wypadku jeśli ktoś nie posiada telefonu :hahaha: ):

-Przyłożyć mag od AK do materiału z naszytym mollie i zmierzyć do którego rzędu sięga.

 

Jaśniej i od razu zrobione: Właśnie przyłożyłem magazynek od 74 do kamizelki z przyszytymi palsami. Niestety sięga on aż do 5 rzędu wiec jeśli na tym HSG dobrze są w/w palsy naszyte, połowa magazynka będzie wystawać poza "ładownicę ?"

 

 

Co nie zmienia faktu, że ta kamizelka wydaje mi się bardzo ciekawowska :D

Edited by Parnassus
Link to post
Share on other sites

A ty w jaki sposób chcesz wyciągnąć magazynek z ładownicy jeżeli bedzie on tam całkowicie schowany?

Co do kompatybilności tych ładownic na magi do AK, nie wiem na 100% ale wydaje mi sie ze te na 5.45 mają jeszcze szansę pasować ale na 7.62 nie wejdą za ząb.

 

P.S. Jakiekolwiek stałe kieszenie/ładownice w oporządzeniu nie są moim zdaniem dobrym pomysłem (o ile nie jest to specjalistyczne oporządzenie zaprojektowanie i uszyte specjalnie dla nas). Polecał bym inne oporządzenie bo jest bardziej uniwersalne.

 

P.S.2 Pomijam już fakt ze to "coś" co ukazuje sie naszym oczom po otwarciu linku to zwykły chiński bubel nie warty więcej niż 6pak piwa.

Edited by Piotro
Link to post
Share on other sites

Heh... Jak nie wiecie to po co piszecie? Dokładnie w tej chińskiej kamizelce nosiłem magi i od M4, AK oraz G36. Z czego M4 i AK podwójnie. Do AK używam Waffli. Pasują, spokojnie kupuj jak bardzo chcesz. Ale lepiej sobie te 120 zł w coś innego włożyć. :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...