Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam serdecznie. Jestem początkującym hobbystą AirSoftGun'u i szukam odpowiedniego pistoletu dla siebie. Interesuje mnie celność i długi zasięg(jak z resztą każdego ;D). Uparłem się na broń krótką, ponieważ jest małą i wygodna. Upatrzyłem sobie ciekawą zabaweczkę-

 

Krótki opis:

 

- producent: Umarex

- materiał: abs+ metal

- zasilanie: kapsuła Co2

- pojemność magazynka: 17 BB

- długość lufy: 100 mm

- długość całkowita: 203 mm

- waga: 510g

- system Hop-up

- oryginalne oznaczenia Heckler & Koch

- zasięg skuteczny: około 30-35 metrów

- bardzo duża energia początkowa: < 2 Joule

 

Miał juz ktoś kiedyś styczność z tą repliką? Jeśli nie to jaki pistolecik polecacie? Czy Co2 jest lepsze od gg? Pozdrawiam;)

Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Kup lepiej sobie na przykład MP5k/PDW, łączy kompaktowość pistoletu z wieloma zaletami długich AEGów. Naprawdę, latanie z pistoletem nie będzie satysfakcjonujące.

Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Powiem Ci tak, mój AEG jest w naprawie i latałem z boczniakiem. Nie fajnie. Nie ten zasięg, nie to skupienie. Do tego zawodność w niskich temperaturach. Do tego mi się gorzej celuje pistoletem, pewniej jest się "przytulić" do kolby. Naprawdę, jeśli chcesz coś krótkiego to weź MP5k, P90, czy inne PM o podobnych wymiarach, zobaczysz, kolba się przyda. Do tego możliwości rozwoju są inne.

Rozumiem, że chcesz być jak James Bond i ratować świat używając pistoletu, jednak to tak nie działa. Zobaczysz, że na strzelankach będziesz odstawał od kumpli z większym zasięgiem i trybem auto.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...