Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M5-J [JG] czy CM.031


Recommended Posts

Witam. Czy możecie mi doradzić, którą replikę wybrać? Pytanie kieruje głównie do posiadaczy tych replik. Dodam, iż zamierzam grać raczej na otwartej przestrzeni, więc zależy mi na celności. Napiszcie co sądzicie o tych w/w replikach (trwałość, wielkość, siła). Dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli zależy Ci na celności, to rzeczą oczywistą będzie, że kałach z dłuższą lufą będzie strzelał celniej niż mp5. Kolega miał, fajnie wykonany w miarę jak za tą cenę, wydaję się w miarę wytrzymały, a jak nie będziesz go katował to wnętrze też ci długo potrzyma ;)

Link to post
Share on other sites

Długa lufa nie ma nic do rzeczy - to mit airsoftowy.

 

AK ma gearbox v.3, który jest mniej problematyczny i lepszy do tuningu (tuning go wcale nie zabije, co błędnie napisał fifi). CM031 to bardziej udana replika od MP5 JG.

Edited by Stalker
Link to post
Share on other sites

Długa lufa nie ma nic do rzeczy - to mit airsoftowy.

 

AK ma gearbox v.3, który jest mniej problematyczny i lepszy do tuningu (tuning go wcale nie zabije, co błędnie napisał fifi). CM031 to bardziej udana replika od MP5 JG.

 

Nic nie napisałem o tuningu chodziło mi o używanie batek 11.1 itp. Może i mit, ale jednak na 99% rozrzut będzie mniejszy w kałachu niż w mp5. Poza tym mp5 od jg strasznie, ale to strasznie zabawkowe jest.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...