Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] M4 A1 Carbine CG


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Obecnie M4 wali dalej tak samo czyli prawie identyko jak XM CG, HU sam się reguluje podczas strzelania (gdzieś tak o pare milimetrów w prawo). Jednak z mojego egzemplarza dalej wychodzą duże ilości smaru (w miejscu rączki do przeładowania no i z lufy). Zatem nie można jeszcze całkiem stwierdzić jakie w nim drzemią moce :)

 

Pozatym usztywniłem mocowanie chwytu pistoletowego, po jego zdjęciu obkleiłem taśmą najważniejsze miejsca (po rozłożeniu będziecie wiedzieć gdzie co i jak) i teraz nic nie skrzypi i chwyt nie wygina się.

 

Farbę z kolby prawie całkowicie usunąłem (zdrapałem ją po prostu), pod warstwą farby jest lekko błyszczący ABS (imho wygląda lepiej bez farby).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

wszytko fajnie chłopaki zachwalacie sprzet :D ale niech ktos napisze jakie ma to osiagi ?? jakich najlepiej kulek uzywac do tej Emki ( pewnie 0.20g ) jaki ma zasieg?? skuteczny, tylko zeby nikt nie pisalem zasiegu altylerysjkiego :D hehe lufa pod kontem 40% stopni i strzłą zasieg 50+ metrow:D bo napewno tka nikt nie strzela:D chyba ze dla zabawy:D pozdro i czekam na napisanei osiągow;D) i czy opłaca sie go kupic:D

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Osobiscie posiadam XM'ke - jej zasieg wynosil (kulki 0.2g - stockowa wersja) ok 40 metrow, niedawno mi sie rozsypala (zlamana kolba) i po domontowaniu pewnych elementow skusilem sie na podkladke - 1 cm. Zasieg wzrosl o ok 4 metrow (i oczywiscie zwiekszona predkosc wylotwa kulki)

 

Mialem do czynienia z M4 i osiagi byly niezadawalajace; w przyszly tydz mamy spotkanie i wtedy przetestuje ten model (podam jakie ma osiagi)

 

Tymczasem pozdrawiam

 

-------

OSOK - One Shot One Kill

Link to post
Share on other sites

No to lepiej powyciągjcie te podkładki.ja miałem pokładke 8 mm.Zamnontowałem ją do M16a1 z CG(w środku wszystko jak w xm tylko body inne)Waliła jak wściekła prawie jak aeg.p poł roku poszedł mi tłok.mianowicie pękło mi to skrzudełko za które łapie rączka napinania i naciąga broń.Nic sie z tym nie dało zrobić.nie pomogło drutowanie ani żadne kleje poxipol czy coś.A z dorobieniem sa też świetne problemy.Więc odradzam tuningu Xm i M16a1 z cg i tak stockowe wala pięknie.pozdro

Link to post
Share on other sites

Ja z tego M4 wyjebałem z 3tys. kulek i nic nie dało, no może troszke lepiej i najgorsze jest że raz strzeli dobrze a następny strzał to 10m(przeważnie są te gorsze strzały :wink: )cóż...wkurwiłem się i sprzedałem M4 koledze z ekipy :lol: napalił się chlopak na tę ''broń''.

ps.wróciłem do mp5a3 tm ale niedlugo przerzucam sie na aega :twisted:

Link to post
Share on other sites

Myślę, że z czasem się rozkręci podobnie jak Colt NM z KWC. Mała ciekawostka:

ostatnio nabyłem M16A1 Marui springa i jak dotąd jedynie dwa razy przecierałem lufę, za drugim razem już były śladowe ilości smaru i gun wali świetnie. Natomiast lufa M4-rki była już wycierana duuuużo razy i dalej wychodzi z niej olej (za każdym razem duża ilość smaru na wyciorze - w moim przypadku ręcznik papierowy używany do czyszczenia form wtryskowych).

 

Zatem uwagi, że M4 jest gorsza są IMO zbyt pochopne. Poczekajmy jeszcze z werdyktem :wink:

Link to post
Share on other sites

I jak Fboardpro jakas poprawa??

Jak dalej wycieka smar to moze ją rozbierz i wyczyść. Dobrze by było mieć troche więcej informacji na temat jej osiagów bo nie dość, że się ładnie prezentuje (na zdjęciach) to jeszcze jest promocja na military.pl!!

Daj znać czy coś się zmieniło!!

Pozdrawiam!!

Link to post
Share on other sites

Dalej tak samo, nie chce mi się jej rozbierać. Dostęp do tłoka wcale nie jest taki różowy :wink: bo po złamaniu widzimy jedynie spust, cylinder, sprężynę główną i jej prowadnicę... no i kawałek tłoka (na poprzedniej gdzieś stronie pisze jak się dostać do tłoka). Jedynie 2 strzały po przetarciu lufy, a zarazem gumki HU gun strzela tak jak powinien czyli daleko z podkręceniem. Po dwóch strzałach to samo co zawsze czyli zalany HU. Ten karabinek ma potencjał, Dajcie mu szansę :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...