Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wkłady do cirasa


Recommended Posts

  • 5 months later...

Witam mam miękkie wkłady do CIRASa, ktoś wie jak je najlepiej dociążyć (obyda muszą ważyć w sumie ok 3 kg)

Ktoś wie gdzie kupić twarde wkłady SAPI (muszą być twarde albo stalowe albo stalowo ceramiczne, plastikowe wypełnione piaskiem sie nie nadadzą) .

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Jeśli nie masz karimaty to z kartonu zrób ;).

 

 

Jak wyżej pisałem wkłady muszą mieć wagę oryginału więc karton albo karimata odpada (logiczne myślenie jak widzę nie jest twoją mocną stroną) .

 

Dokładnie. Jedni mają problem z logiką inni z językiem ojczystym.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Albo Allegro, albo kup kevlar i uszyj :) Na Allegro czasami można dorwać wkłady za małe pieniądze. Jeśli cię nie stać to zostaje ci zawsze gumowa mata, coś takiego jak kładzie się na wybiciach przy skoku w dal albo innych dziwnych miejscach. Wystarczy rozejrzeć się po mieście.

Link to post
Share on other sites

Jak wyżej pisałem wkłady muszą mieć wagę oryginału więc karton albo karimata odpada (logiczne myślenie jak widzę nie jest twoją mocną stroną) .

 

Dokładnie. Jedni mają problem z logiką inni z językiem ojczystym.

Arend

 

Nie wszyscy mają umysł humanistyczny, ale ze sprawami technicznymi problemów nie mam.

 

Wątpię. Osoba której na końcu zdania nie chce się postawić kropki nie może być dobrym technikiem.

Może z lenistwa namieszać w ważnych planach. Tak poprostu. Z głupoty i lenistwa.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...