Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaką minimum moc do rozgrywek asg ?


Recommended Posts

Nie właśnie nie, ale mnie to już wkurza jak wszyscy się chwalą że mają 500 fps i zasięg jak z pistoletu ze strzykawki. Niech nie używają niepoprawnych stwierdzeń. Według mnie prędkość kulki oznacza z jaką szybkością kulka doleci do przeciwnika.

 

Nie "doleci", bo choć jestem słaby z fizyki, to wiem, że kulka w miarę lotu będzie zwalniać aż spadnie na dół. FPS to prędkość początkowa - skoro jesteś aptekarzem to pisz precyzyjnie.

 

Ale to i tak nie ma znaczenia, bo fpsy odpowiadają, jak napisaliśmy z Dexterem, w dużej mierze za zasięg. Im więcej fps tym większy zasięg.

Link to post
Share on other sites

Tzn tak: NAJWIĘKSZY wpływ mają fpsy. Nie przeskoczysz, z czegoś co ma 300fps (choćby to był pokrywany szczerym złotem TM) nie strzelisz tak daleko jak z 500fps chińczyka.

 

A skoro już taki ścisły chcesz być, to prędkość kulki wcale nie mówi nam jak szybko doleci ona do przeciwnika. Bo udowodnię Ci, że na odpowiednim dystansie nie doleci w ogóle ;]. Lub też- wystrzelona z dwóch rożnych gnatów o takiej samej prędkości wylotowej- doleci w różnym czasie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...