Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Początki z asg, czyli totalne amatorstwo.


Recommended Posts

Hmmm...

Lesio ja mam cymke 0.50 AIMS i jedyne luzy były na kolbie(wystarczy przykleić kropelką podkładke).

Replike mam już ponad 2 lata i nic nigdy mi się nie rozwaliło.

Jeśli chodzi o wygląd to główna różnica w wyglądzie między moją cymą a rk 06 mojego brata to inny odcień farby na body i kolor drewna, które według mnie w cymie wygląda lepiej.

 

edyta apropo obsady kolby i lufy.

Ja je ze sobą skleiłem za pomocą kropelki ponad rok temu i nic się jeszcze nie poluzowało.

Edited by dunel
Link to post
Share on other sites

Hmmm...

Lesio ja mam cymke 0.50 AIMS i jedyne luzy były na kolbie(wystarczy przykleić kropelką podkładke).

Replike mam już ponad 2 lata i nic nigdy mi się nie rozwaliło.

Jeśli chodzi o wygląd to główna różnica w wyglądzie między moją cymą a rk 06 mojego brata to inny odcień farby na body i kolor drewna, które według mnie w cymie wygląda lepiej.

 

edyta apropo obsady kolby i lufy.

Ja je ze sobą skleiłem za pomocą kropelki ponad rok temu i nic się jeszcze nie poluzowało.

 

Czyli nie zauważyłeś, że RK ma oznaczenia wersji ostrej, większosć lub całość części ze stali?

 

Obsada w Cymie jest ze znalu, więc niestety, czy tego chcesz, czy nie - łatwo ją złapać/ukruszyć/popsuć. Możemy nad tym debatować do woli, ale tak już jest.

Link to post
Share on other sites

No to miałem szczęście że niczego nie złamałem/ukruszyłem/popsułem.

Można dojść do wniosku że jak nie walisz repliką o ścianę to będzie działała latami.

Masz racje mówiąc ze rk jest prawie cały ze stali( za wyjątkiem lufy chyba) ale najbardziej newralgiczne miejsca w replikach AK to body i mocowanie kolby,a na szczęście oba te elementy w cymie są wykonane ze stali.

Najlepiej mieć gb cymy w replice rk :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Przy okazji - Lesio, jakbym Ci pokazał zdjęcia jednego z Boyi'ów ode mnie z ekipy to byś się zapłakał ;). Urwane/ułamane są w nim wszystkie rzeczy, które mogą się ułamać, a farby w większej ilości miejsc nie ma niż jest. W gearboxie połowa części stockowych już była wymieniana ze względu na awarie (łącznie ze szkieletem GB). A replika wcale aż tak stara nie jest ;). Ale fakt faktem - jest to standardowa, Znalowa wersja, a nie SW.

Link to post
Share on other sites

Przy okazji - Lesio, jakbym Ci pokazał zdjęcia jednego z Boyi'ów ode mnie z ekipy to byś się zapłakał ;). Urwane/ułamane są w nim wszystkie rzeczy, które mogą się ułamać, a farby w większej ilości miejsc nie ma niż jest. W gearboxie połowa części stockowych już była wymieniana ze względu na awarie (łącznie ze szkieletem GB). A replika wcale aż tak stara nie jest ;). Ale fakt faktem - jest to standardowa, Znalowa wersja, a nie SW.

 

Świętokradztwo! Swoją drogą - jeszcze da się kupić te boje full znal? Bo one to były sprzedawane dobre 5 lat temu, jesli dobrze pamiętam. :P

Link to post
Share on other sites

Wiesz co, ten zdaje się był kupiony w pierwszej połowie 2009 roku więc ma ponad 2 latka. Najciekawsze co w nim jest to ułamane suwadło.. Czasami zadziwia mnie jak mocno niektórzy przykładają się do regulacji hop-upu.. ;)

 

Dobra, kończę już offtopować. ;)

 

 

Temat zamknięto na prośbę autora.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...