Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Początki z asg, czyli totalne amatorstwo.


Recommended Posts

Tymi replikami możesz zrazić się do airsoftu.

Że co proszę? To 2 najbardziej polecane repliki :icon_eek2:

 

 

Moim skromnym zdaniem gietka JG jest bardziej interesująca od tej cymy (choćby dla tego, że plastik imitujący plastik wygląda lepiej niż plastik imitujący metal :icon_razz2: ), ale obie repliki dają radę i obie powinny wytrzymać, przy normalnym użytkowaniu, kilka lat.

Link to post
Share on other sites

Ja polecam Cymkę 28, najlepszy wybór na początek. Tanie, dość wytrzymałe wbrew temu co lubią ludzie rozpowiadać, niezbyt awaryjne jak na ten przedział cenowy i jak na chińczyka, ogólnie łap się za cymkę. O Giecie nie powiem bo nie miałem w łapach dłużej niż godzine.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Tymi replikami możesz zrazić się do airsoftu.

BYZYDYURYA!

 

Zarówno G36JG jak i CM28 są bardzo dobrymi replikami na początek, całkiem nieźle sprawdzają się też później. Dają podobne szanse w walce jak droższe repliki, w razie potrzeby można je tuningować, czy modyfikować zewnętrznie.

Link to post
Share on other sites

Najpierw to się go spytaj co tam było zmieniane, i na co, i czy on sam to składał do kupy, bo niekoniecznie musi się na tym znać i zrobić to dobrze :P, oraz czy nie ma żadnych uszkodzeń, jaki ma przebieg, i najlepiej niech da ci ją do wglądu od środka (nie środka GB tylko środka body) jak ma się sprawa z okablowaniem itp. często nawet kumpel może cię oszukać, nawet samemu o tym nie wiedząc. Poza tym poza FPSami bardziej liczy się komora hop up razem z gumką i lufą, to one dają kulce jakikolwiek zasięg i celność :)

 

Ah i licz się z jednym, chińczyki to loteria, a to, że replika jest polecana, oznacza tylko, że więcej osób w tej loterii wygrało. Mój kumpel miał gietę od JG (krótka wersja) i pękł mu dżirbox po chyba niecałych 10k przebiegu, inni zaś sobie chwalą, to samo tyczy się i cm028.

Edited by PiotrqŚ
Link to post
Share on other sites

Nie powiedziałbym. Cyma przebija Boyi TYLKO pod względem GB, i tylko jeśli chodzi o modele 0.40/0.45/0.48 i wyższe. A w innych przypadkach - Boyi jest wykonany lepiej. Nie mówiąc już o porównaniu np. CM.048s a RK-10s - masz to choćby tu:

 

dsc0324y.jpg

 

Domyśl się, która to Cyma. ;)

Edited by Lesio
Link to post
Share on other sites

Cyma to ta z kolimatorem ;). Czemu przegrywa wyglądem? Obie stal, obie drewno, tylko cyma sklejkowe czyli takie jak w większości ak74 z drewnianym chwytem i kolbą.

 

Kształt drewna Cymy (jakiś żart), poza tym - Cyma stalowy to ma korpus i kilka drobnych części, a bojce ze zdjęcia to full steel wersje. Niestety nie mam kamery, by nagrać luzy kolby Cymy i jej lufy.

Link to post
Share on other sites

Kształt drewna Cymy (jakiś żart), poza tym - Cyma stalowy to ma korpus i kilka drobnych części, a bojce ze zdjęcia to full steel wersje. Niestety nie mam kamery, by nagrać luzy kolby Cymy i jej lufy.

 

W mojej cymie nic nie lata no ale cóż, tak to jest z chińskimi replikami, to jak została złożona zależy od tego czy chińczyk miał dobry dzień ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...