Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK a Snajperka


Recommended Posts

Jestem posiadaczem CM 0.48 i mam dylemat. Niedawno zakupiłem ghille suit i kolega zaproponował abym był drużynowym snajperem.

 

I nasuwają się pytania :

czy opłacalne jest kupowanie tego oto magazynka http://www.ceneo.pl/10071573q. Wygodniej by sie leżało z bronią, ale czy podawał by on kulki na serii.

 

Żeby już założyć lunetę ( jeśli bym się zdecydował) potrzeba szyny: taka pasuje? : http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152190687-Szyna-montazowa-do-AK.html

 

Pisząc to chciałem sie dowiedzieć czy opłaca się przerabiać ak na "snajperke" i czy nie wyrzuciłbym pieniędzy w błoto.

 

Z góry dziękuje.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Od airsoftguns trzymaj się z daleka!!!

Bądź lepiej strzelcem wyborowym(łazi przed drużyną)

CM.048 może być parasnajperką bo na prawdziwą raczej nie przerobisz ale czy się opłaca? Wg mnie raczej tak :]

 

Lub kup od razu SVD od Cymy i będziesz prawdziwym "airsoftowym snajperem"

 

Za chwile koledzy doradzą Ci co i jak :]

Edited by Crusader
Link to post
Share on other sites

A czemu miałby się trzymać z daleko od airsoftguns? To to samo co Gunfire, więc chyba największy sklep aeirsoftowy w Polsce, wcale nie najgorszy.

Link do magazynka Ci nie wyszedł, prowadzi do nikąd.

Oczywiście możesz założyć krótki magazynek i lunetę, ale to jeszcze nie zrobi z repliki snajperki a z Ciebie snajpera.

Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Jeśli nie chce Ci się pozbywać repliki to stuninguj go tak, aby chodził na M140-M150, tutaj odsyłam do tematu o CM.48. Do tego gumka hopa i porządną precke (ostatnio wróciły Promyki), przynajmniej 500mm, przydałoby się dać tłumik. Krótkie magi są fajne, nie przeszkadzają przy leżeniu i dobrze podają. Z lunet proponowałbym PSO-1 lub coś podobnego, bezpośrednio na boczny montaż.

Edited by gecko123
Link to post
Share on other sites

Ja zrobiłem takie coś o czym myślisz z aks-74. W podpisie masz zdjęcie a w opisie na profilu części których uzyłem.

 

Jeśli masz na tuning więcej pieniędzy to moim zdaniem nie warto, taka konstrukcja nie będzie zbyt wygodna. Lepiej kupić coś stricte snajperskiego/wyborowego. Mocna replika strzela jak każda inna o tej samej mocy więc według mnie nie ma w tym różnicy.

Edited by Damianosky
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...