Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pararescue Jumpers (PJ)


Recommended Posts

Czołem. Wertowałem forum - bezskutecznie.

Zapytanie dotyczy kamizelek medyków - skoczków widoczynch na poniższym filmie. Sprawa dotyczy dwóch sztuk. Pierwsza 3:13, natomiast druga w 4:39 oraz 6:28.

Wie ktoś cóż to i jest w stanie pomóc ?

 

A oto link do filmu.

!

 

BTW. Ktoś w Polsce interesuje się szeroko rozumianym reko lub chociaż stylizacją na tych medyków ?

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Byłą kiedyś ekipa która miała w profilu że skupiają się na CSAR. Wydaje mi się że użytkownik Mider był w tamtej ekipie. Ale jeśli jesteś zainteresowany samymi działaniami paramedycznymi to znajdziesz wielu medyków na forum.

 

Co do kamizelek o których operatorów konkretnie Ci chodzi? Z prawej z lewej - opisz ich jakoś.

Link to post
Share on other sites

Faktycznie. Moja wina iż nie doprecyzowałem. Pierwsza o którą mi chodzi, to kamizelka na grzbiecie jegomościa w piaskowej patrolówce, po lewej ( czas 3:12 );

Kolejna to kamizelka założona również przez ratownika z lewej w 4:39 sekundize filmu, oraz jedyną stojącą postać z 6:28.

 

Co do ekipy CSAR z Warszawy. Niektórych widuję praktyznie na każdej strzelance na której jestem.

Chciałbym jednakże usłyszeć jak jest poza mazowszem.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...