Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam !!!!

 

Mam pewien problem. Karbinek przestał strzelac nie reagowal na spust , wiec postanowilem go rozebrac .Otworzyłem gearbox wsio złożyłem. Naciskam na spust i tylko jeden strzał zostaje oddany i dalej karabin nie strzela . Nie reaguje w zaden sposob na nic , sam silnik nawet nie kreci po wyjeciu z raczki . Tak jakby napiecie nie bylo podawane.

 

Proba 2 . Rozbieram ponownie i skladam gb. Jest to samo 1 strzał i nic ani b anie me . Hmm mysle ze cos z kostka stykowa ze te blaszki do siebie nie dotykaja po strzale czy jak , ok kupione nowe okablowanie + mosfet + kostka stykowa g&g .

 

 

Proba 3. Po zakupie ( nowe okablowanie + mosfet + kostka stykowa g&g ) Wszystko zalozylem i jest to samo .

 

 

Prosze o pomoc nie wiem co moze byc zepsute . Na koniec chcialbym dodac ze to nie silnik bo kreci na sucho , tylko po 1 strzale juz nie .

I najważniejsze chyba , w gearboxie znalazłem kawałeczek metalu nie wiem od czego , zebatki odpadaja bo to silnik wogole nie kreci a nie ze sie blokuje cos . Szukałem troche na necie i to wyglada prawie tak samo a moze tak samo jak to na tym zdjeciu .

Oto link :

 

http://www.airsoftforum.com/board/Gearbox-V2-Problem-Brok-t197411.html&mode=threaded

Edited by sidor95
Link to post
Share on other sites

Ułamał Ci się ten bolec co w linku. Służy on do blokowania kostki stykowej żeby nie wyskakiwała do tyłu. Masz kilka opcji jak to naprawić. Jedną z nich jest oczywiście kupno nowego GB, jednak ja bym tego nie robił. Druga opcją (którą z reszta sam wybrałem w mojej emce) jest kupno pinu, który przechodzi przez GB w okolicy selektora. Ucinasz go do odpowiedniej długości, wiercisz otwór w miejscu tego bolca, dajesz kroplę mocnego kleju w otwór i wbijasz ten pin tak aby to rozszerzone miejsce było w otworze. W ten sposób masz nowy, bardzo solidnie zamontowany bolec, który nie ma prawa wypaść lub się złamać.

Link to post
Share on other sites

Na tej części blokuje się spust gdy jest w pozycji nie naciągniętej. Można to samemu naprawić. Musisz w tym miejscu wywiercić otwór i go nagwintować, a potem wkręcić tam śrubę mniej więcej rozmiaru tego kawałka, z drugiej strony odpiłować pozostałość śruby.

 

edit:ech, za późno, you-dash mnie wyprzedził ;]

Edited by screw
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Po zlozeniu całości strzela :P . Dzieki wszystkim

 

EDIT:

 

*** edytowac nie moge wiec podspodem . Jednak jest zle . Jak zloze na full auto jest ok. Przełącze na poj strzeli samo kilka razy zamiast raz i potem juz nawet na auto nie strzela .

Edited by LogaN
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam ja mam także problem z GB v2 JG. Mianowicie po złożeniu i naładowaniu baterii stockowej strzał nie odbył sie, naciągnęło tłok do połowy i później dzialało tak jak by była bateria rozładowana lecz po wyjęciu silnika z chwytu silnik normalnie sie obracał. Myślałem że to wina sprężyny że jest za mocno a bateria już jest zbyt słaba żeby ją naciągnąć i postanowiłem zamontować słabszą sprężyne o ile sie nie myle m90tkę. Po złożeniu problem jest ten sam... Wiecie może w czym tkwi ten cały kłopot? Źle wypodkładkowane zębatki? Coś źle składam ? Proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...