Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy warto kupić replikę ASG - YHM-15 Specter R.I.S ?


Recommended Posts

Nie wiem czy to jest to samo ale lepiej kupić od KWA/ASG.Jest tańsze i ma więcej fps.

 

O.o

Od kiedy cena i fps jest wyznacznikiem jakości? To że twoja cyma ma wiecej fps i jest tańsza niż moja emka znaczy że jest lepsza?

 

Dla autora tematu, socom gear wstawia do swoich emek gearbox vfc (mój egzemplarz po przebiegu 40k kulek zjadł tłok, reszta działa). Body emek socom gear to podobno najwyższa jakość.

Link to post
Share on other sites

Mam tą eMkę. W sumie mało osób ją ma i na forum też prawie nic opisane nie jest. Wszyscy bardzo chwalą KWA, więc pewnie w tym kierunku bym się skłaniał, bo to pewniak, jednakże ja jestem z tej eMki bardzo zadowolony.Póki co jest w stocku. Osiągi są zadowalające, a wykonanie zewnętrzne naprawdę bardzo fajne. W lutym będę w niej grzebał, choć nie wiem jaką sprężyne wytrzymują poszczególne części Gearboxa. Jest ona o tyle fajna, że w każdej replice, którą miałem coś było nie tak. Czasem był to mały drobiazg, czasem padł selektor... Ta eMka takiego czegoś nie ma. Używam jej od 3 miesięcy i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Niestety nie mam porównania do KWA, bo nikt ze znajomych nie posiada, ale mam porównanie z BOYI, GFC, CA, G&G, ICS, APS, SRC no jest jeszcze ta replika, czyli VFC. Z tych wszystkich zastanawiałbym się nad CA i VFC. Musiałbym dłżej się nimi pobawić i zrobić testy, ale te dwie i G&G są dobre, a reszta to raczej nie za bardzo. Za tą cenę myśle, że można jak najbardziej brać. Podsumowując to albo ta eMka, albo KWA. Mi się ta CA bardzo podoba i robi dobre wrażenie, ale reszta ma o niej średnie opinie, więc nie polecam, gdyż może to być akurat jakiś dobry egzemplarz. KWA i VFC to dobre firmy, więc myślę, że ze spokojem możesz brać. Jakbyś miał jakieś pytania do tej repliki to pisz. Chętnie pomogę, bo na forum sam nic nie znajdziesz.

Link to post
Share on other sites

Już teraz nie wiem albo biorę tą emkę o której był temat albo tą od ASG/KWA - LMT Defender R.I.S. Już sam nie wiem bo o dwóch firmach produkujących emki nasłuchałem się bardzo dużo dobrego możecie powiedzieć co sądzicie jeszcze o tej emce http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=8756&name=ASG/KWA_-_LMT_Defender_R.I.S#!prettyPhoto . Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Masz ją bardzo sokładnie opisaną na forum. Z tego co ja myślę to tak: Zależy ci bardziej na wykonaniu zewnętrznym-VFC/ASG. Możliwości tuningowe i części wewnętrzne-KWA/ASG.

EDIT:Uprzedzając fakty-Nie szukaj nic innego, bo jak nie jesteś zdecydowany to może zaraz będziesz myślał o jeszcze innej replice. Z eMek jest wiele dobrych firm(G&G, G&P, KWA, VFC, KA, CA, ICS itd.), ale najbardziej opłacalne moim zdaniem są te dwie. Oprócz nich G&G i G&P też prezentują bardzo dobrą klasę i są dobre, lecz G&G jest trochę gorsze moim zdaniem, a G&P jest znacznie droższe, a nie opłaca się przepłacać. Zostań przy tych dwóch.

Edited by butelka
Link to post
Share on other sites

Bierz KWA.Miałem,strzelałem,tuningowałem.W stocku bardzo dobra,nic nie trzeba wymieniać.A przede wszystkim jest tańsza :).Będziesz miał jeszcze pieniądze na lipo i mikroprocesorówke :)

 

A poza tym masz trzy różne wersje oznaczeń

 

-Oryginalne KWA

-LMT brandowana przez asg

-oznaczenia colta brandowana przez cyberguna

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...