Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1[P&J] problem z rozłożeniem


Recommended Posts

Witam, ostatnio zdecydowałem się na wymianę lufy i gumki w mojej replice. Pojawił się jednak pewien kłopot, gdyż nie jestem w stanie rozdzielić górnej części body od dolnej. Wybiłem wszystkie mocujące piny, ale nadal czuję, że coś trzyma obie części od środka i nie jestem w stanie zlokalizować, co to może być. Oglądałem 3-4 poradniki, jak rozkładać emki na bazie Tokio Marui, ale na żadnej nie pokazał się ten problem. I naturalnie pojawia się pytanie- co to może być? Jak to rozłożyć, żeby nie zrobić tego na siłę i przy okazji niczego nie zepsuć? z góry dziękuję za pomoc :)

Pozdrawiam,

Hatch

Link to post
Share on other sites

To poradniki do TM Ci nic nie dadzą. Tam masz rozsuwane body na wzór G&P. Wybujasz przedni pin, rozsuwasz połówki. Nie łamiesz. Jeśli Ci coś trzyma to może kable? Masz je na froncie? Może być też charging handle, które jest blokowane przez stożek na GB.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam podobny problem jak kolega wyżej ,z tym że ja mam kable ,które trzymają całość. Jedynym rozwiązaniem jakie zauważyłem jest odlutowanie kabli od styku , rozmontowanie repliki i ponowne złożenie jej. To rozwiązanie jest jednak zbyt czasochłonne i ryzykowne. Jakieś propozycje?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...