Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

problemy z mp5 CA


Recommended Posts

Witam. Szukałem podobnego tematu ale nie znalazłem. Z góry przepraszam jeśli był już taki temat. Mam mp5 CA ( http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=768&name=Classic_Army_-_MP5_A2_Wide_Forearm_B&T ) tylko, że z poprzedniej serii. Problem mam taki: Replika nie strzela. Nie chodzi mi, że kulkami ale wogóle. Naciskam spust i nic. Przez ułamek sekundy słychać silnik. Tak jakby chciał pracować a nie mógł. Myślałem, że to wina silnika i go wyciągnąłem, ale działa idealnie. Potem myślałem, że to wina kabli, więc podłączyłem silnik do batki przez kable w replice. Ale dalej działa.

Nigdy nie rozbierałem repliki. Chodzi mi bardziej o znalezienie przyczyny tego problemu. I jeśli by komuś sie chciało napisać jak go rozwiązać to byłbym bardzo wdzięczny. Z góry dziękuję za pomoc.

 

Pozdrawiam greg1321

Link to post
Share on other sites

Sprawdź czy nie wyrobiła Ci się zębatka od silnika oraz czy nie znajdziesz optymalnego ustawienia silnika względem zębatek na którym replika strzela. Jeśli to nie pomoże - rozkładaj GB.

Pozdrawiam, Asas.

Edit: Oczywiście jeśli masz gwarancję to nie tykaj GB tylko odsyłaj. :)

Edited by asas
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kolega ma G36 firmy JG i miał podobny problem. Gdy strzelał słychać bylo jak pracuje silnik ale nie leciały kulki i odgłos był takiego cichego tarcia. Przyczyną tego był tłok, mysle ze najprawdopodobniej jest to pęknięty tłok tak jak to wymienił kolega wyżej. pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...