Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Scar vs Cm.048m


Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lesio- nie kwestionuje tego, że miałeś więcej razy kontakt z tymi replikami, ale ciągle nie potrafisz zrozumieć, że nie miałeś (absolutnie) wszystkie repliki serii. Nie chcesz czy nie potrafisz tego pojąć? Nie próbuję tutaj wmówić, że Cyma jest lepsza od Boyca. Zwracam tylko uwagę, że pozujesz na nieomylnego. Dopuść do głosu też innych, a nie ciągle powtarasz tę swoją mantrę, że Cyma jest denna. Jesteś tak doświadczonym użytkownikiem, że powinieneś przedstawiać bardziej stonowane opinie.

Link to post
Share on other sites

Gajdmen ma w moim domniemaniu 100 % racji. Stajesz się powoli denny wchodzisz do każdego tematu,ktoś chce cm.048 a ty mu z boyem wyskakujesz. Cyma nie jest denna Lesio sam miałem 4 repliki i nigdy się z nimi nic nie stało.Rozmawiałem z użytkownikami Rk Boya i jakoś te repliki nie wychwalali. Nie wiem może mój kolega miał zły egzemplarz,ale gdy oddawał strzał to replika była o wiele głośniejsza od mojej cm.048m. Zawsze,gdy otwierał dekiel od ak wylatywała mu sprężynka z całym menelem. Takiego czegoś nigdy w swoich cymach i kolegów nie doświadczyłem,dlatego mam mieszane odczucia do replik tej firmy. Jedyne co mnie urzekło jest to,że dają do ich każdej repliki akumulator 9,6 v,natomiast w RPK-74 cyma dała pierwszy raz taki typ aku.

Link to post
Share on other sites

Lesio- nie kwestionuje tego, że miałeś więcej razy kontakt z tymi replikami, ale ciągle nie potrafisz zrozumieć, że nie miałeś (absolutnie) wszystkie repliki serii.

 

Czyli, jeśli dobrze rozumiem Twój dziwny tok rozumowania - skoro nie miałem KAŻDEJ repliki, jaką fabryka puściła, to nie mogę mieć swojej opinii o replikach tej firmy? Na szczęście mało kto myśli w ten sposób.

 

Zwracam tylko uwagę, że pozujesz na nieomylnego.

 

Nie mam nic przeciwko, byś tak mnie postrzegał, skoro wg Ciebie wygłaszanie swojej opinii jest pozowaniem na nieomylnego.

 

Dopuść do głosu też innych, a nie ciągle powtarasz tę swoją mantrę, że Cyma jest denna.

 

Czyli banuję innych albo kasuję ich posty, tak? A ja myślałem, że każdy może napisać w temacie, i żaden Lesio mu głosuje nie zabiera.

 

Jesteś tak doświadczonym użytkownikiem, że powinieneś przedstawiać bardziej stonowane opinie.

 

Czemu moja opinia musi być stonowana? Gdybym miał 5 cym świetnie wykonanych, i 5 średnio, to mógłbym mieć o nich stonowaną opinię. Ale jak miałem 5 średnio i 5 grzechotek, to moja opinia stonowana nie będzie.

 

Gajdmen ma w moim domniemaniu 100 % racji.

 

http://www.sjp.pl/domniemanie

 

 

I tak na koniec - powtarzam kolejny raz - dla Was Cyma może być nawet lepsza od VFC - nie zmieni to mojego zdania o niej. Czemu? Bo Boyi płaci mi za ich reklamowanie, a cyma nie. Będę pisał jej nazwę z małej litery, nawet, gdy będzie pierwszym słowem w zdaniu. cyma.

Link to post
Share on other sites

Tym o to postem ostatecznie pokazałeś jakim jesteś ignorantem. Ciągle wmawiasz innym, że nie możesz nie mieć racji. Wrzuć na luz, weź pojeździj po zielonych to może Ci w końcu ulży albo zaspokoisz swoje wybujałe ego. Bo szukając u Ciebie pomocy trzeba się przygotować albo na kpinę albo na wyłacznie subiektywną ocene. Inaczej chyba nie potrafisz skoro nie możesz ukazać wad i zalet np. Cymy i dopiero potem wskazać swoje rozwiązanie.

Edited by Gajdmen
Link to post
Share on other sites

Tym o to postem ostatecznie pokazałeś jakim jesteś ignorantem.

 

Strasznie personalnie odbierasz to, że nie chcę mieć repliki cymy. Chyba płacą Ci więcej, niż mnie Boyi.

 

Ciągle wmawiasz innym, że nie możesz nie mieć racji.

 

Masz naprawdę wybujałą wyobraźnię, bo ja nigdzie o tym, że mam jakąś "rację" - nie wspominam. Za to jawnie mówię, że mam własne zdanie.

 

 

Wrzuć na luz, weź pojeździj po zielonych to może Ci w końcu ulży albo zaspokoisz swoje wybujałe ego.

 

Przecież właśnie to robię - chyba nie myślałeś, że już się do zielonych nie zaliczasz? :o

 

Bo szukając u Ciebie pomocy trzeba się przygotować albo na kpinę albo na wyłacznie subiektywną ocene.

 

W pełni zgadzam się z tym zdaniem. Szczególnie z częścią po drugim "albo". Wiesz dlaczego? Bo przy ocenie rzeczy takiej, jak WYGLĄD repliki, czy ODCZUĆ związanych z jej użytkowaniem - nie da się być obiektywnym. Dziwne, co nie? Tzn. da się być "pseudoobiektywnym" - założę się, że Ty potrafisz. :)

 

Inaczej chyba nie potrafisz skoro nie możesz ukazać wad i zalet np. Cymy i dopiero potem wskazać swoje rozwiązanie.

 

A co ja jestem, wskaźnik? Są tematy o tych replikach. Zaletę wskazałem, tylko Ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Podkreślę ci ją więc, byś dał radę:

 

chce tani tuning do 500 fpsów i dużą niezadowność GB - Cyma.
Link to post
Share on other sites

Z dyskusji o kałachach zrobiły się wycieczki osobiste.

 

Prośba do administracji o zamknięcie. Kontynuujcie na PW, albo spotkajcie się i dajcie sobie kolbą po razie.

 

Dajcie tylko znać która to wytrzymała, wtedy będzie to już dyskusja o replikach. Wyobrażacie sobie tylko taki temat w dziale porównań elektryków:

"Znalazłem tego a tego, jak jechał do pracy i dostał kolbą po facjacie. Oddał. Kolba z cm odpadła, ale wciąż strzela. Kolba w bojca wciąż jest, ale wszystko się pogięło i GB nie wytrzymał naprężeń." :hahaha:

Link to post
Share on other sites
Wiadomość automatycznaTemat został zamknięty przez moderatora.Powód: Najlepiej jakbyście w "Porównaniach Replik" założyli sobie temacik Cyma vs Boyi i tam to kontynuowali. Tutaj, jak już słusznie kolega wyżej zauważył - temat odbiegł od początkowych założeń. Jeśli uważasz, że wątek został zamknięty niesłusznie, zaraportuj go, a rozważymy jego ponowne otwarcie. Pozdrawiamy,Forum WMASG.PL Załoga WMASG
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...