Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam , mam eMkę PJ'a ,której bateria znajduje się we froncie repliki. Podczas jej rozkładania jedyne co blokuje końcowe rozsunięcie się obydwu części jest styk typu Deans . Jedyny sposób jaki odkryłem jest jego odlutowanie i ponowne przylutowanie ,jednak ten sposób odpada z oczywistych względów. Do czasu kiedy nie rozwiążę tego problemu , nie będę mógł nic zrobić we wnętrzu karabinku.

Edited by Slingy
Link to post
Share on other sites

To ja może tak:

 

Mam pojazd osobowy zasilany olejem napędowym który obecnie jest droższy od benzyny. Do puki nie wymyśle jak zmniejszyć koszta użytkowania nie będę go użytkował.

 

Czy Ty czytasz co piszesz :zastanawia:

 

A domyślając się o co Ci chodzi to proponuje kupić zestaw dwóch złączek typu banan i zrobić połączenia na kablach wychodzących z body na przód abyś przy kolejnym rozbieraniu nie musiał używać lutownicy.

Link to post
Share on other sites

Oj i ja dałem plamę z pisowni. :dry:

 

Do każdego kabla trzeba przylutować taki zestaw KLIK na to koszulka termokurczliwa i nacinasz w miejscu jak są połączone.

Jak je połączysz to będziesz wiedział gdzie naciąć koszulkę.

Edited by Snipernr1
Link to post
Share on other sites

Slingy- wyraźniej napisać się tego nie da. Snajper przedstawił Ci max proste rozwiązanie które wymaga odrobimy pomyślunku z Twojej strony.

A poza tym na pewno dobrze tam patrzysz? Bo coś mi się nie chce wierzyć zebyś nie miał dzielonych kabli w emce- tym bardziej masz batkę z przodu. Chyba że okablowanie było zmieniane.

A i ta koniec moja mała rada. Jeśli nie potrafisz zrozumieć tak prostego i oczywistego opisu to lepiej nie zabieraj się za grzebanie w środku, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie.

Link to post
Share on other sites

Oj i ja dałem plamę z pisowni. :dry:

 

Do każdego kabla trzeba przylutować taki zestaw KLIK na to koszulka termokurczliwa i nacinasz w miejscu jak są połączone.

Jak je połączysz to będziesz wiedział gdzie naciąć koszulkę.

 

 

Dzięki ,już wszystko jasne.

 

Slingy- wyraźniej napisać się tego nie da. Snajper przedstawił Ci max proste rozwiązanie które wymaga odrobimy pomyślunku z Twojej strony.

A poza tym na pewno dobrze tam patrzysz? Bo coś mi się nie chce wierzyć zebyś nie miał dzielonych kabli w emce- tym bardziej masz batkę z przodu. Chyba że okablowanie było zmieniane.

A i ta koniec moja mała rada. Jeśli nie potrafisz zrozumieć tak prostego i oczywistego opisu to lepiej nie zabieraj się za grzebanie w środku, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie.

 

Jak widać dało się napisać jaśniej. Tak, okablowanie było zmieniane . Swoje rady możesz zachować dla siebie , bo po pierwsze nic nie wnoszą do tematu ,a po drugie o żadną nie prosiłem( no może za wyjątkiem tej związanej z tematem ;) ). Temat do zamknięcia.

Edited by Slingy
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...