Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GF36 wymiana części


Recommended Posts

Witam, posiadam replikę GF36 (G36 z dwunogiem od GFC, na gearze od JG) i planuję wymienić części z racji tego, że mam zamiar poprawić osiągi. chciałbym abyście wypowiedzieli się na temat tego cylindra od JBU, czy opłaca się w to inwestować i czy to teflonowanie to tylko kolejny chwyt marketingowy, ewentualnie powiedzcie mi czy inwestowanie w TO ma jakiś sens, a jeśli tak to czy da rade to damontować do gira od giety (na dedykowanej dyszy)?

Pozdrawiam

Edited by zielen
Link to post
Share on other sites

mówisz? mam zamiar wsadzić tam jeszcze springa 120 na łożyskowanej prowadnicy, madbull'a x factor, falcona devil'a i long dedyka shs do G36 (głowica cylindra), wszystko na silniku T-up CA, poza tym też chcę zmienić preckę ze stocowej (247mm) na jakąś systeme (prawdopodobnie Taką), po prostu nie wiem czy stockowy cylinder da radę, póki co mam stocka lufę, komorę CA, gumkę G&G zieloną, przed wymianą komory i gumki kulki latały jak głupie podkręcane w jakiś irracjonalny sposób, chciałbym poprawić skupienie/celność i troszkę większy zasięg uzyzkać

Edited by zielen
Link to post
Share on other sites

Zmień gumkę HU i preckę, oraz wszystko dobrze uszczelnij + przesmaruj. Zobacz jak strzela, a później pomyśl o dalszym tuningu : )

Gumka już jest zmieniona, razem z komorą, teraz tylko precka i zobaczymy

 

EDIT:

 

Sory za post pod postem ale nie moge zedytować tego wyżej (?)

 

Powiedzcie mi, czy taka dysza będzie kompatybilna z taką komorą, chodzi o to czy układ Dysza -> Komora HU będzie odpowiednio szczelny i czy dysza nie jest za długa/za krótka do komory?

Pozdrawiam.

Edited by LogaN
Link to post
Share on other sites

Sory za post pod postem ale nie moge zedytować tego wyżej (?)

 

Powiedzcie mi, czy taka dysza będzie kompatybilna z taką komorą, chodzi o to czy układ Dysza -> Komora HU będzie odpowiednio szczelny i czy dysza nie jest za długa/za krótka do komory?

Pozdrawiam.

 

Dysza to jak zdecydowana większość z dostępnych na rynku - standard CA (te w standardzie TM/JG są dłuższe i mają coś niewiele ponad 25mm), zatem powinna bezprobelemowo pasować do komory CA.

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

@Jey85 wiem wiem, precke oczywiście mam w planach, ale póki co przeżywam niestety kryzys seksualno-ekonomiczny, patrze do portfela a tam ch*j :) Precke chcę kupić systemy, wiadomo, można zaufać ale swoje kosztuje, myślałem jeszcze o guardeże ale nie wiem jak z jakością.

 

@wiciok dzięki wielkie za odpowiedź, rozwiałeś moje wątpliwości i myśli, że utopiłem 12 zł :)

Link to post
Share on other sites

No, jeszcze ten szczegół, że atrapy bloku gazowego JG też są minimalnie dłuższe 'w tył' niż te w CA. Innymi słowy: do dyszy CA podejdzie tylko blok+komora CA, jakikolwiek element JG w zestawie powoduje niepodawanie kulek.

 

Czy w drugą stronę będzie ok - sam się przekonasz. Z tym, że jeśli u mnie nie podawało, to u ciebie może być po prostu nieszczelność (choć nie musi).

Edited by Akkenoth
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...