Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki +Replika.


Recommended Posts

Witam.

Mam dwa pytania.

1. Od dłuższego czasu byłem zainteresowany kupnem CM 0.28, jednakże wpadła mi dodatkowa gotówka i teraz pojawia się dylemat, co wybrać? Najlepiej aby był to rusek(AK-47) bez składanej kolby i miło by było, gdyby wykonanie było z metalu + drewno(a przy tym nie spadła jakość wykonania wewnętrznego. To jest jednak dla mnie ważniejsze). Poczytałem co nieco i wielu poleca serie RK od Boyi, jednakże słyszałem też informacje, iż nie są one najlepsze do tuningu i mało rzeczy można w nich wymienić. Może jesteście w stanie polecić coś do 500zł(tak, wiem, że gumka do wymiany, ale to już mam odliczone)? Zabawa będzie głównie w lesie.

2. Ciekawi mnie też, jakie najlepiej kulki wybrać do tego typu zabawy. Myślałem nad 0.2 g, ale zacząłem mieć wątpliwości, czy aby nie lepiej wybrać 0.25 g?

Link to post
Share on other sites

Boże, kolejny taki sam temat jak 10 poniższych...

 

Gdybym znalazł informację na nurtujące mnie pytania w poprzednich tematach, to tego bym nie zakładał. Jeżeli nie ma Pan nic do powiedzenia, to proszę się zamknąć. Postów sobie Pan nie nabije, a i Pański komentarz nic nie wnosi do tematu. Dziękuje.

Link to post
Share on other sites

A Ty sobie takimi wypowiedziami przychylności użytkowników nie zapewnisz.

 

Jeśli rzeczywiście pozostałe XX tematów poświęconych Cymie i Boyi nie odpowiada na Twoje pytania, to dołącz się do któregoś z nich. Przy czym pytania, które tutaj zadałeś - były już nawet dzisiaj poruszane.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...